Tabloid jest prawie pewny, że Rihanna jest w ciąży. I to z kim!

Rihanna

Rihanna

Rihanna nagle zniknęła z życia publicznego. Co się wydarzyło? W zagranicznej prasie aż huczy od domysłów. Mówi się o ciąży, ale nie tylko…

Po trzech latach ciągłych randek, wielu plotkach i walkach z hejterami, Rihanna i Hassan Jameel oficjalnie ogłosili rozstanie. Czy jednak rzeczywiście już nie są razem? Co prawda wokalistkę łączono już ponownie z Drakem, a także wytykano gorący romans tuż po rozstaniu z A$ap Rockym, to najnowsze doniesienia tabloidów pokazują, że prawdopodobnie jest zupełnie inaczej, niż wszyscy myślą.

Czy Rihanna jest w ciąży? Kto jest ojcem jej dziecka?

National Enquirer pisze, że Rihanna planowała ślub z Jameelem w ubiegłym roku i chciała zakładać rodzinę.

Ich przyjaciele uważają, że są nieoficjalnie zaręczeni i mówi się, że Rihanna może nawet być w ciąży – powiedział informator.

Rihanna wspomniała w wywiadzie z gwiazdą Ocean 8, Sarah Paulson, dla magazynu Interview Magazine, że chce dziecka bardziej niż czegokolwiek innego w życiu!

Para planowała także, że ślub będzie w Paryżu, który oboje uwielbiają:

Kochają Paryż i dzielą się tam wieloma wspomnieniami. Rihanna kocha kulturę, ludzi i spacery po parku. To idealna lokalizacja – mówi osoba bliska gwieździe – Rihanna spotkała mężczyznę, z którym wreszcie czuje się bezpiecznie. Nawet rodzina Hassana powitała ją z otwartymi ramionami!

Rihanna i Jameel ogłosili, że ze sobą zerwali w styczniu, a teraz pojawiają się sensacyjne doniesienia, że jednak może to być nieprawda i nawet się pobiorą. Piosenkarka wspomniała w ostatnim wywiadzie o swoim pragnieniu posiadania dzieci:

Będę mieć dzieci – troje lub czworo – powiedziała Rihanna dla British Vogue.

Czyżby to wszystko łączyło się w całość? Pragnienie dzieci i stabilizacja u boku arabskiego miliardera okazała się na tyle kusząca, że Riri rozważyła ponowne związanie się z Jameelem. Teraz nie pojawia się publicznie, a tabloidy sugerują, że to dlatego, że ukrywa swoją rzekomą ciążę z Hassanem i zaczęła spełniać swoje marzenie o dużej rodzinie. Sytuacja dobrowolnej kwarantanny także pomaga w tym, żeby zaszyć się w domowym zaciszu i cieszyć szczęściem. Dodatkowo na zdjęciach ze swoich urodzin Rihanna okolice brzucha zakrywała ogromnym tortem.

Jaka jest prawda? Czekamy na dalsze doniesienia zagranicznej prasy.

Zobacz także: Odchudzona Rihanna w nowej fryzurze wraca do gry! Teraz to dopiero zaszalała!


Hassan Jameel - nowy partner Rihanny

Hassan Jameel - nowy partner Rihanny

Rihanna na biało

Rihanna na biało

Rihanna w nowej fryzurze i różowej mini na otwarciu swojego butiku w Nowym Jorku

Rihanna w nowej fryzurze i różowej mini na otwarciu swojego butiku w Nowym Jorku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×