Rihanna nieźle schudła! Jej zdjęcia w bikini potwierdzają, że znowu wygląda idealnie! A wszystko za sprawą prostej diety

Rihanna schudła, zdjęcia w bieliźnie, dieta

Rihanna schudła, zdjęcia w bieliźnie, dieta

Rihanna w bieliźnie pokazała efekty diety

Temat ruchomej wagi Rihanny był ostatnio na tapecie wielu plotkarskich portali. Wielokrotnie media karmiły nas ciekawymi informacjami na temat rzekomych przyczyn lekkiej nadwagi gwiazdy. Sugerowano, że Rihanna jest w ciąży, następnie na jaw wypłynęły soczyste wypowiedzi znajomych gwiazdy, którzy twierdzili, że Rihanna nie stroni od używek.

Sama Rihanna nigdy jednak nie skomentowała swojego wyglądu, najwyraźniej czuje się świetnie, jest szczęśliwa ze swoimi pełnymi kształtami. Znajoma piosenkarki wyznała, że Rihanna nie zamierza się dla nikogo zmieniać. Jak się okazało, gwiazda jednak się zmieniła, ale wyłącznie dla siebie! Rihanna ostatnio sporo schudła, obecnie wygląda zjawiskowo.

Jak schudła Rihanna?

Gwiazda pokazała się w seksownym czarnym body, w którym udowodniła wszystkim, że nadal jest piękna, a wszystkie wcześniejsze spekulacje o jej nadwadze, są po prostu wyssane z palca. Gwiazda zdradziła, że swoją szczupłą figurę zawdzięcza specjalnej diecie 5 czynników – 5 Factor Diet.

W ostatnim wywiadzie radiowym, piosenkarka przyznała się, że stosowała ją przez miesiąc, obecnie je już wszystko!  Ta cudowna dieta ma bowiem długoterminowe działanie.

Dieta Rihanny bazuje na 5 posiłkach dziennie, treningach 5 razy w tygodniu i 5 dniach luzu na każde 5 tygodni diety, tzn. że jeden dzień w tygodniu można jeść wszystko bez poczucia winy.

 To zwrot ku tradycyjnemu podejściu do odżywiania. To dobrze zbilansowany plan posiłków, który zawiera wszystkie grupy pokarmów. Dodatkowo dieta w łagodny i przemyślany sposób pomaga zmienić złe nawyki żywieniowe – wyznał Angela Kurtz, żywieniowiec z nowojorskiego uniwersytetu Langone Medical Center.

Zobaczcie jak pięknie wygląda obecnie Rihanna. To jest po prostu dieta cud!

Żenujący żart Snapchata obrócił się przeciwko niemu! Rihanna jest wściekła, bezlitosna i przerażona: „Zawiedliście nas! Wstydźcie się”

Rihanna wie jak wzbudzić sensację swoim ubiorem! Tym razem wygląda jak oponka Michelin!

UPS. Rihanna pochwaliła się zmysłowymi zdjęciami, ale fani zwrócili uwagę tylko na jedno! Ktoś tu zapomniał ogolić nogi!


Rihanna sporo schudła i wygląda jak milion dolarów

Rihanna sporo schudła i wygląda jak milion dolarów

Rihanna sporo schudła i wygląda jak milion dolarów

Rihanna sporo schudła i wygląda jak milion dolarów

Rihanna w długich kozakach

Rihanna w długich kozakach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×