Szukaj

To dopiero precedens! Rihanna podała do sądu własnego ojca! Wyjawiła wielkie oszustwa rodzinne!

Rihanna dieta

Rihanna dieta

Rihanna sądzi się z własnym ojcem

Rihanna podała do sadu własnego ojca, który od lat wykorzystywał jej wizerunek w celach zarobkowych. Mężczyzna podawał się za jej menadżera, co spowodowało wiele strat dla artystki. Co podała w pozwie?

Znana na całym świecie pochodząca z Barbadosu gwiazda pop – Rihanna, podała do sądu swojego ojca, który przez wiele lat podawał się za jej menadżera próbując wykorzystać wizerunek swojej córki do wzbogacenia się. Jak podaje tygodnik Variety, Rihanna natychmiast zatrudniła prawników, którzy złożyli już pozew do sądu, w którym napisali, że jej ojciec – Ronald Fenty – założył fikcyjną firmę artystyczną Fenty Entertainment.

Rihanna długo zwlekała z pozwem, na początku kilkukrotnie prosiła swojego ojca, aby ten zaprzestał swojej działalności, jednak rodziciel dalej robił swoje. W pozwie podano, że ojciec Rihanny podawał fałszywe informacje, twierdząc, że jego firma współpracuje z gwiazdą i ma prawo działać w jej imieniu.

Sprytny Ronald podpisał nawet atrakcyjny kontrakt z firmą SBS Entertainment, który dotyczył wielkiego tournée Rihanny w Ameryce Łacińskie i opiewał na kosmiczną sumę 15 mln dolarów:

Oszustwa Fenty’ego i jego partnera biznesowego Mosesa Joktana Perkinsa oraz firmy są szczególnie rażące, ponieważ kilkulkrotnie napominano ich, by zakończyli ten proceder przekłamywania informacji, całą działalność i próby wykorzystywania wizerunku Rihanny oraz reputacji marki Fenty — zaznaczono w pozwie.

Jak wyjawiła sama zainteresowana, jej ojciec jest całkowicie odpowiedzialny za nieuczciwą reklamę i ingerencję w jej życie prywatne. Od czasu pozwu Rihanna zakazała Ronaldowi Fenty’emu wszelkich praw do korzystania z marki handlowej Fenty oraz nielegalnego wykorzystywania nazwiska i sławy córki.

Mama Kisio przy nim to aniołek!

Odchudzona Rihanna nie ma już nic do ukrycia! Na zdjęciu bez stanika pokazała wszystko! Co za ciało!

Rihanna traci kilogram za kilogramem! Znamy jej sekretną dietę, dzięki której zrzuciła już 15 kilo!

Odchudzona Rihanna kusi nagim ciałem na Barbadosie! Wygląda jak seksowna modelka!


Rihanna w samych majtkach leży i kusi z łóżka

Rihanna w samych majtkach leży i kusi z łóżka

Rihanna – pokaz Louis Vuitton 2018 w Paryżu

Rihanna – pokaz Louis Vuitton 2018 w Paryżu

Rihanna nowa fryzura

Rihanna nowa fryzura

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×