Rihanna pokazała się publicznie pierwszy raz po narodzinach dziecka. Fani przecierali oczy ze zdziwienia

Rihanna

Rihanna

Rihanna mocno zaskoczyła fanów, gdy pierwszy raz po narodzinach syna pojawiła się na koncercie u boku swojego ukochanego. Jak wygląda dwa miesiące po porodzie?

Rihanna to pochodząca z Barbadosu wokalistka, która błyskawicznie podbiła serca fanów. Karierę zaczęła, będąc jeszcze nastolatką. Szybko zaczęła wspinać się po kolejnych szczeblach sławy i minęło zaledwie kilka miesięcy, zanim zgromadziła wokół siebie słuchaczy z całego globu. Na początku zawodowej drogi nieustannie nagrywała nowe piosenki i występowała na scenie. Dzięki temu zwiedziła spory kawałek świata. Chociaż jej kariera rozwijała się błyskawicznie, to zdecydowanie nie miała szczęścia w miłości. Była związana z Chrisem Brownem, który dopuścił się wobec niej przemocy fizycznej.

Po głośnym rozstaniu w jej życiu pojawiła się prawdziwa miłość. Gwiazda związała się ze znanym raperem. Ona i ASAP Rocky na początku stronili od blasku fleszy. Dopiero z czasem zaczęli pojawiać się na branżowych imprezach i okazywać sobie publicznie czułość. W zeszłym roku zakochani pochwalili się, że oczekują na narodziny pierwszego dziecka.

Rihanna pokazała się pierwszy raz po porodzie

Rihanna informację o ciąży przekazała w prasie, a do wszystkiego dołączyła sesję zdjęciową, która pokazała jej spory już brzuszek. Ten stan przez kilka miesięcy udało jej się zachować w tajemnicy.

Od czasu, gdy pochwaliła się nowiną, zaczęła pojawiać się na branżowych imprezach, gdzie eksponowała krągłości w bardzo kusych strojach. W połowie maja wokalistka po raz pierwszy została mamą. Zagraniczne media podały, że pociecha artystki miała przyjść na świat 13 maja w klinice w Los Angeles. Podobno urodził się chłopiec, którego imię poznała, jak na razie jedynie najbliższa rodzina gwiazdy. Artystka nie pochwaliła się też pierwszym zdjęciem maluszka. Sama również unikała blasku fleszy.

Ogromnym zaskoczeniem dla fanów jej ukochanego było, gdy piosenkarka pojawiła się na jego koncercie w Londynie. ASAP Rocky wystąpił na Wireless Festival, a pod sceną wspierała go ukochana. To je pierwsze publiczne wyjście po narodzinach syna. W sieci pojawiły się nagrania i zdjęcia fanów.

Gwiazda miała na sobie czarną kurtkę Prady i obcisłe legginsy w tym samym kolorze. Nie zabrakło też okazałej biżuterii. Trzeba przyznać, że mocno zaskoczyła fanów, którzy nie spodziewali się zobaczyć jej pod sceną. Myślicie, że artystka zdecyduje się kiedyś pokazać synka publicznie?


Rihanna sesja dla Vogue'a

Rihanna sesja dla Vogue'a

Rihanna sesja dla Vogue'a

Rihanna sesja dla Vogue'a

Rihanna sesja dla Vogue'a

Rihanna sesja dla Vogue'a

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×