Rihanna pokazała twarz synka! Jaki do niej podobny! Osiem miesięcy czekaliśmy na ten widok

Rihanna pokazała synka

Rihanna pokazała synka

Pierwsze wideo z synkiem Rihanny i A$AP Rocky'ego w sieci! Jak wygląda chłopiec? Co piszą fani gwiazdy? To najsłodsze co dzisiaj zobaczycie.

Rihanna to pochodząca z Barbadosu wokalistka, która zrobiła niebywałą karierę. Zaczęła jeszcze jako nastolatka. Szybko zdobyła uznanie fanów i minęło zaledwie kilka miesięcy, a miała już słuchaczy na całym świecie. Na początku zawodowej drogi nieustannie nagrywała nowe piosenki i występowała na scenie. Potem postawiła także na inne biznesy i zrobiła przerwę w branży muzycznej. Ostatni świat i jej fanów zelektryzowały wieści, że wraca i to z rozmachem, bo będzie gwiazdą Super Bowl już w lutym 20323 roku.

Zdecydowanie nie miała jednak szczęścia w miłości. Była związana z Chrisem Brownem, który dopuścił się wobec niej przemocy fizycznej.

Po głośnym rozstaniu gwiazda związała się ze znanym raperem. Ona i ASAP Rocky na początku stronili od blasku fleszy. Dopiero z czasem zaczęli pojawiać się na branżowych imprezach i okazywać sobie publicznie czułość. W zeszłym roku zakochani pochwalili się, że oczekują na narodziny pierwszego dziecka. Ich synek jest już na świecie, gwiazda urodziła w maju 2022 roku.

Teraz po raz pierwszy Rihanna pokazała wideo, na którym można zobaczyć chłopca.

Rihanna pokazała synka na wideo na TikToku. Jak wygląda chłopiec?

Zachwyceni fani zauważyli na TikToku gwiazdy urocze wideo, na którym widać słodkiego synka Rihanny i A$AP Rocky’ego. Uśmiechnięty bobas natychmiast skradł serca internautów. Osiem miesięcy wszyscy czekali na ten widok. Pozostaje poczekać na ujawnienie imienia chłopca.

@rihanna

hacked

♬ original sound – Rihanna

Pod filmikiem nie brakuje zachwytów.

  • To najsłodsze co dzisiaj zobaczyłam.
  • Cudnie, czuję się jak w loży VIP.
  • ALe słodki maluszek. Piękne.
  • Jaka cudna niespodzianka! W końcu możemy zobaczyć tę słodką buźkę.

Prawda, że cudny maluch? Zdjęcie chłopca z rodzicami zamieścił także portal TMZ:

Rihanna związek z A$AP Rocky’m

RiRi i Rocky potwierdzili związek w maju ubiegłego roku. Nieoficjalnie wiadomo było, że spotykali się już od wielu miesięcy. Raper od początku oczarował partnerkę.

Urodzenie dziecka to coś, o czym nigdy nie myślała, ale związek z Rocky’m otworzył ją na ten pomysł. Nie mogła być szczęśliwsza i jest podekscytowana, że zostanie mamą. Uwielbia wszystkie zmiany zachodzące w ciele podczas ciąży i zawsze eksponowała ciężarne kobiety podczas pokazów na wybiegach Fenty (chodzi o markę Rihanny – przyp. red.). A$SAP i Rihanna są jak każda para przyszłych rodziców. Są sławni, ale są po prostu najsłodszą młodą parą, która spodziewa się dzieci – relacjonował informator magazynu People.

Niestety niedługo przed narodzinami media obiegły plotki o tym, że Rocky zdradził ukochaną, a ich związek się przez to rozpadł. Mimo to para była potem widziana razem, co wskazuje na to, że wieści albo były nieprawdziwe, albo RiRi wybaczyła zdradę.


Synek Rihanny

Synek Rihanny

Rihanna w czarnej mini

Rihanna w czarnej mini

Rihanna sesja dla Vogue'a

Rihanna sesja dla Vogue'a

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×