Szukaj

Rihanna ma nową fryzurę. Pracowało nad nią aż sześć osób. Internauci są rozczarowani efektem: „Dawna Riri, wróć!”

Rihanna nową fryzurą zadziwiła swoich fanów. Nad nowym wcieleniem gwiazdy pracowało sześć osób. Tak uczesana wygląda inaczej niż zwykle. Ale czy lepiej?
Rihanna, nowa fryzura

Rihanna, nowa fryzura

Rihanna kolejny raz zaskoczyła swoich fanów. Tym razem pokazała na Instagramie nową fryzurę, która zadziwiła chyba wszystkich swoich sympatyków. Jeden z nich napisał, że wyglada jak ktoś, kto z samego rana zjadł zbyt ostre jedzenie. Ale jak wiadomo, nie zawsze chodzi o to, żeby swietnie wyglądać, czasem ważniejsze jest to, żeby wzbudzić zainteresowanie. I tym razem chyba właśnie na to drugie postawiła Rihanna.

Gwiazda doskonale wie, że fryzury gwiazd często generują zainteresowanie, więc nie ma sensu czesać się jak setki innych, tylko trzeba wytyczać nowe drogi. A ma to w małym paluszku, bo jak wiadomo Barbadoska już od dłuższego czasu bardziej niż muzyką zajmuje się modą i jej trendami.

Rihanna i jej moda

Rihanna jako pierwsza kobieta otworzyła luksusowy dom mody pod skrzydłami francuskiego giganta LVMH. Jej marki, zarówno kosmetyczna Fenty Beauty, jak i linia bielizny Savage X Fenty, świetnie prosperują, nic wiec dziwnego, że artystka skupia się bardziej na modzie niż muzyce. Zamiast wydawać obiecany album Rihanna umacnia swoją pozycję w świecie mody.

Rihanna w ryzykownej kreacji na premierze filmu

Rihanna w ryzykownej kreacji na premierze filmu

Wszystko by było dobrze, gdyby nie fakt, że Rihanna od dłuższego czasu toczy wojnę z własnym ojcem. Okazuje się, że jej tata także korzysta z nazwy jej marki. Oboje mają prawo do używania nazwiska Fenty, jednak to Rihanna już kilka lat temu zastrzegła je prawnie dla swojego biznesu.

Nowa fryzura Rihanny

Najnowsza fryzura Rihanny, pomimo wielu mało pozytywnych komentarzy, to jednak nie byle co. Jak można przeczytać pod zdjęciem, pracowało nad nią aż sześć (!) osób.

Zdjęcia powstały dla magazynu ID, z okazji jego 40-lecia. Ten jubileusz sprawił, że twórcy pisma zaprosili artystkę do specjalnej sesji promującej limitowane wydanie magazynu pod hasłem ID Rihannazine. To wielkie wyróżnienie dla wokalistki. 

Dla mnie ten wyjątkowy numer i – D reprezentuje zmianę i kulturę. Dedykuje go niektórym ludziom, którzy stopniowo zmieniają społeczeństwo poprzez modę, muzykę, sztukę i  swoją aktywność – tworząc bardziej różnorodną przyszłość – napisała artystka.

Fani w większości byli rozczarowani tym, co Rihanna ma na głowie:

  • Błagam cię, wróć do dawnej siebie. To przecież nie ty.
  • Na szczęście to tylko sesja.
  • Dawna Riri – tęsknię, wróć!
  • Już się tak nie czesz. Skromniejsza i muzyczna Rihanna, tego mi brakuje – piszą internauci.

A wam, jak się podoba nowa fryzura Rihanny?


Rihanna z nową fryzurą. Sesja dla ID

Rihanna z nową fryzurą. Sesja dla ID

Rihanna z nową fryzurą. Sesja dla ID

Rihanna z nową fryzurą. Sesja dla ID

Rihanna z nową fryzurą. Sesja dla ID

Rihanna z nową fryzurą. Sesja dla ID

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×