Rihanna pochwaliła się nową fryzurą, ale fani wytknęli jej niedoskonałość na twarzy. Riposta gwiazdy zamyka temat

Rihanna

Rihanna

Fani czekają na nowy album Rihanny od 2016 roku. Od tamtej pory wokalistka wciąż obiecuje nowy krążek, ale wszyscy widzą, że gwiazda skupia się głównie na swoich biznesach zamiast na muzyce. Ale żeby przypodobać się swoim wielbicielom, Rihanna na Instagramie zaprezentowała nową fryzurę. Uwagę przykuwa coś jeszcze.

Rihanna wie, że popularność na pstrym koniu jeździ, więc próbuje zadbać o swoją przyszłość. Właśnie dlatego od kilku lat na rynku prężnie rozwija swoją markę Fenty. Kosmetyki sygnowane jej nazwiskiem rozchodzą jak świeże bułeczki.

Widać, że branża beauty całkowicie pochłonęła artystkę. Rihanna zamiast skupiać się na nagrywaniu nowej płyty, wydaje kolejne pudry, kremy i tusze do rzęs. Można już je zdobyć 22 krajach świata, w tym także w drogeriach w Polsce.

Wszystko by było dobrze, gdyby nie fakt, że Rihanna od dłuższego czasu toczy wojnę z własnym ojcem. Okazuje się, że jej tata także korzysta z nazwy jej marki. Oboje mają prawo do używania nazwiska Fenty, jednak to Rihanna już kilka lat temu zastrzegła je prawnie dla swojego biznesu. Ponadto gwiazda oskarżała ojca o bezprawne zgłoszenie jej osoby na 15 koncertów za 15 milionów dolarów w Ameryce Łacińskiej. Podobno ten konflikt jest jednym z powodów braku aktywności muzycznej artystki.

Fani nie kryją rozczarowania i zaraz po sylwestrze nazwali wokalistkę „kłamczuchą”. Riri obiecała swoim wielbicielom, że nowy album nagra do końca 2019 roku. Rok się jednak skończył, a o albumie ani widu, ani słychu!

Rihanna: nowa fryzura z bonusem

Aby udobruchać swoich fanów, 6 stycznia Rihanna na Instagramie pochwaliła się nową fryzurą. Zachwytom nie było końca, ale wśród całej palety ochów i achów, znalazł się także ktoś, kto bardzo uważnie przyjrzał się fotce wokalistki i zauważył na jej twarzy pewną niedoskonałość.

Pozwól mi wycisnąć pryszcza, proszę – napisał jeden z oddanych jej fanów.

Rihanna potraktowała te uwagę z dużym poczuciem humoru:

Pozwól mu lśnić, PROSZĘ – napisała gwiazda.

Ciekawe, jak długo przyjdzie nam czekać na upragniony przez fanów nowy album Rihanny? Na razie możemy podziwiać artystkę w nowej fryzurze. Pasuje jej?

View this post on Instagram

first selfie of the year doe. #2020

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on


Rihanna – nowa fryzura

Rihanna – nowa fryzura

Rihanna w nowej fryzurze i różowej mini na otwarciu swojego butiku w Nowym Jorku

Rihanna w nowej fryzurze i różowej mini na otwarciu swojego butiku w Nowym Jorku

Rihanna w bieliźnie

Rihanna w bieliźnie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×