Rihanna uczciła Black Friday bardzo zmysłowym zdjęciem! W takiej pozie zachęca do zakupów w swoim sklepie

Rihanna

Rihanna

Rihanna potrafi zadbać o swoich fanów jak nikt inny. Gwiazda z okazji Black Friday nie tylko ogłosiła zniżki na produkty sygnowane swoim nazwiskiem, ale też pokazała niezwykle odważne zdjęcie.

Rihanna to prawdziwa gwiazda światowego formatu. Fani cenią ją nie tylko za dokonania muzyczne, ale również za niebywale odważny i ekstrawagancki styl. Piosenkarka jakiś czas temu została twarzą kolekcji bielizny Savage x Fenty, którą z okazji Black Friday postanowiła wypromować bardzo odważnym zdjęciem.

Zobacz: Rihanna pochwaliła się, że jest zakochana. Oj, chyba właśnie wyszło na jaw w kim. Wszystko wydało się na zamkniętej imprezie

Rihanna w odważnej pozie promuje bieliznę

Czarny piątek jest jednym z najważniejszych dni sprzedażowych w ciągu całego roku. Uważany jest za nieoficjalny początek wielkich, świątecznych zakupów. Rihanna postanowiła wykorzystać okazję do rozgłosu i zdobyć nowych klientów dla marki Savage x Fenty. Pozycja artystki na rynku jest niezwykle wysoka. Może konkurować z największymi domami mody.

31-letnia bizneswoman postanowiła wykorzystać Instagram do promocji marki. Na fotografii zachęcającej do zakupów, widzimy Rihannę siedzącą na podłodze z nogą podniesioną do góry. Ma na sobie szpilki Christiana Louboutina.

To zdecydowanie najlepsza reklama artystki. Rajstopy, które włożyła, są ozdobione ogromnym napisem Savage x Fenty od uda aż do łydki. Rihanna wie, jak przykuć uwagę – całe zdjęcie miało bardzo seksowny charakter i było wykonane z doskonałą dbałością o detale. Ogromny, kryształowy żyrandol podkreślił elegancję i luksus, na jaki Riri stawia w swoich projektach.

Zobacz: Seksowna Rihanna w skąpym bikini szaleje w basenie. Te zdjęcia podnoszą ciśnienie


Savage x Fenty - Rihanna

Savage x Fenty - Rihanna

Rihanna w samych majtkach leży i kusi z łóżka

Rihanna w samych majtkach leży i kusi z łóżka

Rihanna w nowej fryzurze i różowej mini na otwarciu swojego butiku w Nowym Jorku

Rihanna w nowej fryzurze i różowej mini na otwarciu swojego butiku w Nowym Jorku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×