Najbogatsza piosenkarka świata? Rihanna, która od 5 lat nie wydała płyty. Ma zupełnie inne źródło zarobku

Rihanna

Rihanna

Rihanna jest najbogatszą piosenkarką na świecie. Chociaż od 5 lat nie wydała płyty, znalazła inne sposoby na to, by zgromadzić fortunę. Sprawdźcie, na jaką kwotę jest szacowany jej majątek.

Rihanna od wielu lat jest związana z muzyką. Pierwszy album, Music of the Sun wydała w 2005 roku. Niecałe dwanaście miesięcy później na rynku pojawił się krążek A Girl Like Me. Ogólnoświatową popularność przyniósł jej jednak singiel Umbrella, który pochodzi z płyty Good Girl Gone Bad.

Chociaż Rihanna na swoim koncie zapisała aż 8 płyt, ostatnia ukazała się w 2016 roku. Od tego momentu obiecuje nowy materiał, którego na razie nie ma widać.

Rihanna najbogatszą piosenkarką na świecie. Ile wynosi jej majątek?

Rihanna, mimo iż nie wydała jeszcze kolejnej płyty, nie może narzekać na brak obowiązków. Zamiast na śpiewaniu, skoncentrowała się na biznesie. Otworzyła dwie własne firmy. Jedna z nich zajmuje się produkcją odzieży. Druga to marka kosmetyczna, której produkty okazały się być sukcesem. Piosenkarka otwiera kolejne salony na całym świecie.

Rihanna zgromadziła ogromną fortunę. Amerykański magazyn Forbes oszacował ją na 1,7 miliarda dolarów. Dzięki temu gwiazda znalazła się na pierwszym miejscu w rankingu najbogatszych piosenkarek na świecie. Większość jej majątku (1,4 miliarda dolarów) zgromadziła dzięki marce kosmetycznej Fenty Beauty. 

Te informacje przekazano też na profilu gwiazdy na Instagramie. W oficjalnym komunikacie ujawniono, że oprócz kosmetyków, wpływ na jej finanse mają też inne aktywności:

Większość jej fortuny (szacunkowo 1,4 miliarda dolarów) pochodzi z wartości Fenty Beauty […]. Duża część pozostałej kwoty to udziały w firmie bieliźnianej Savage x Fenty, które szacowane są na 270 milionów dolarów, a także jej zarobki z kariery muzycznej i aktorskiej.

Internauci nie przeszli obojętnie obok tego wpisu. W komentarzach gratulują piosenkarce sukcesu i trzymają kciuki za kolejne osiągnięcia:

  • Gratuluję tego sukcesu. To dowód na to, że Rihanna, czego się nie dotknie to zamienia to w złoto.
  • Uwielbiam kosmetyki produkowane przez markę Rihanny. Nie dziwię się, że przyniosły jej sukces.
  • To świetna wiadomość, gratuluję!

Kupujecie produkty tworzone przez markę Rihanny?


Rihanna przeszła metamorfozę

Rihanna przeszła metamorfozę

Rihanna na biało

Rihanna na biało

Rihanna reklamuje bieliznę

Rihanna reklamuje bieliznę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×