Szukaj

Rihanna jednak jest w ciąży?! Przyjaciółka zdradziła nawet kto jest ojcem jej dziecka!

Rihanna jest w ciąży?

Rihanna jest w ciąży

Już prawie od pół roku w mediach dyskutuje się na temat wagi barbadoskiej artystki Rihanny. Nie da się ukryć, że piękna i zgrabna sylwetka piosenkarki odeszła do lamusa i teraz wokalistki jest po prostu więcej. Jak sama podkreślała nieraz, dziesięć dodatkowych kilogramów spowodowało, że czuje się seksownie i bardziej pewnie siebie.

Niejednokrotnie w mediach pojawiała się informacja, dlaczego Rihanna tak nagle przybrała na wadze. Mówiło się o braku zahamowań w jedzeniu po wypalonej marihuanie oraz o słabościach do niezdrowych przekąsek.

Jednak jak można przeczytać na łamach amerykańskiego tabloidu OK, jedna z koleżanek Riri wyznała, że artystka jest w ciąży!

Możliwe, że jest w ciąży – powiedziała znajoma barbadoski.

Po tych słowach od razu nasuwa się pytanie, kto miałby być ojcem dziecka? Tę kwestię również osoba z bliskiego otoczenia Rihanny wyjaśnia.

Hassan Jameel. Są w sobie bardzo zakochani. Rihanna zawsze chciała mieć dużą rodzinę, jest wdzięczna, że spełnia się jej marzenie – stwierdziła koleżanka piosenkarki.

Przypomnijmy, że nie są to już pierwsze plotki o domniemanej ciąży Riri. Artystka ma 30 lat, dlatego z pewnością planowanie rodziny nikogo nie dziwi. Jednak czy po prawie 6 miesiącach większej masy, nie powinien być już widoczny brzuszek?

Anja Rubik ostro o Terrym Richardsonie! Polka ujawnia pikantne sekrety posądzonego o molestowanie fotografa!

Rihanna w seksownej stylizacji kusi swoimi krągłościami! Chętnie pokazuje ponętne uda i głęboki dekolt!

Cara Delevingne kolejną ofiarą Harveya Weinsteina! Z najdrobniejszymi szczegółami opowiedziała o traumatycznych przeżyciach!

 


Jennifer Lopez czy Rihanna? Która bardziej pasuje do Drake’a?

×