Szukaj

Rihanna pochwaliła się, że jest zakochana. Oj, chyba właśnie wyszło na jaw w kim. Wszystko wydało się na zamkniętej imprezie

Rihanna

Rihanna

Rihanna i Drake są znowu razem. Jej słowa, że znowu jest zakochana mogły dotyczyć tylko jego. Zobaczcie, co donoszą zagraniczne media.

Rihanna jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek na świecie, bardzo rzadko wypowiada się na tematy prywatne. Szczególnie uparcie pilnuje, by wszelkie informacje, które wypływają na temat jej związków, wychodziły tylko od niej. Teraz jest znowu zakochana, a jej wybrankiem ma być ponownie Drake? Co z obecnym narzeczonym Hassanem Jameelem?

Zobacz: Odchudzona Rihanna w nowej fryzurze wraca do gry! Teraz to dopiero zaszalała!

Rihanna i Drake są znowu razem?

Drake i Rihanna poznali się, kiedy muzyk wręczał jej nagrodę Video Vanguard Award podczas Video Music Awards 2016. Łaskawie przyjęła to, gdy obsypał ją komplementami. Potem co chwilę media obiegały zdjęcia pary, a to flirtującej, a to kiedy iskrzy między nimi podczas koncertów. Mówili, że to przyjaźń.

Rihanna i Drake przyłapani w 2014 roku

Rihanna i Drake przyłapani w 2014 roku

Rihanna na urodzinach Drake’a

Niedawno Drake świętował swoje urodziny w Los Angeles, a obecna była właśnie Rihanna! Para podobno zachowywała się bardzo przyjaźnie podczas imprezy.

Zobacz: Rihanna niesamowicie schudła! Na najnowszych zdjęciach z „Vogue’a” wygląda świetnie! Jak za czasów „Umbrelli”!

Przyjęcie urodzinowe Drake’a odbywało się w nocnym klubie Poppy w Los Angeles. Urodziny rapera są w rzeczywistości dopiero 24 października, ale świętował wcześniej, a jego sławna ex była jednym z gości.

Rihanna pojawiła się na kilka godzin. Była z dwiema dziewczynami i eskortowano je do stolika Drake’a dla jej bezpieczeństwa. Ona i Drake rozmawiali przez chwilę i uśmiechali się. Wyglądało to na bardzo przyjemną interakcję i wyglądali, jakby bawili się razem jako przyjaciele – mówi źródło magazynu E!.

Rihanna o swoim nowym związku

Fani nie powinni jednak oczekiwać, że między nimi wydarzy się coś romantycznego. W końcu Rihanna pozostaje w dość poważnym związku z Hassanem Jameelem od ponad dwóch lat. I to w nim jest zakochana.

Właściwie od dłuższego czasu jestem w wyjątkowym związku – powiedziała Rihanna w magazynie Vogue  – Wszystko idzie dobrze, więc cieszę się.

Rihanna gwiazdą listopadowego Vogue'a

Rihanna gwiazdą listopadowego Vogue’a

Zobacz: To dopiero precedens! Rihanna podała do sądu własnego ojca! Wyjawiła wielkie oszustwa rodzinne!


Drake wyznał Rihannie miłość

Drake wyznał Rihannie miłość

Drake - Billboard Music Awards 2017

Drake - Billboard Music Awards 2017

Drake i Rihanna na MTV VMA 2016

Drake i Rihanna na MTV VMA 2016

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×