Media donoszą o ślubie Rihanny! Wszystko przez ciążę? To dopiero nowiny!

Rihanna jest zakochana

Rihanna jest zakochana

Rihanna bierze ślub? Z takimi informacjami przychodzą zagraniczne tabloidy. Sugerują, że wszystko przez fakt, że gwiazda chciałaby zostać mamą. 

Rihanna,  chociaż od dwóch lat jest w szczęśliwym związku, dopiero w czerwcu oficjalnie go potwierdziła. To właśnie wtedy udzieliła wypowiedzi dla Interview Magazine, w której podkreślała, że jest bardzo zakochana. Piosenkarka spotyka się z arabskim miliarderem Hassanem Jameelą, u boku którego czuje się bardzo szczęśliwa. Okazuje się jednak, że dopiero niedawno mężczyzna poznał rodzinę artystki. Dlaczego akurat teraz?

Zobacz: Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska wzięli ślub? Znamy szczegóły!

Rihanna weźmie ślub?

Jak donosi zagraniczna prasa, wszystko dlatego, że planuje ślub. Chociaż para bardzo pilnuje swojego związku, magazyn People donosił niedawno, że zakochani przylecieli do Barbadosu – rodzinnego kraju piosenkarki. Wybrali się na kolację, podczas której towarzyszyli im matka Rihanny i jeden z trójki jej braci:

W restauracji przebywali dobre kilka godzin, aż do zmroku – zdradza źródło tabloidu.

View this post on Instagram

Fenty’s

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Okazuje się, że para wówczas poinformowała rodzinę o ich planach. Przy tej okazji podobno zaprosiła ich na ślub, który odbyć się ma w najbliższym czasie. Skąd ten pośpiech? Wszystko przez fakt, że gwiazda chce zostać mamą. Niektóre z tabloidów sugerują, że Rihanna jest w ciąży. Piosenkarka nie potwierdziła jednak tych informacji. Na najnowszych zdjęciach również na próżno szukać krągłości.

Zobacz: Karol Strasburger i jego żona już stracili pieniądze zebrane na ślubie. Na co je przeznaczyli?

Ciekawe czy gwiazda na uroczystość zaprosi swojego tatę. Przypomnijmy, że że jakiś czas temu podała go do sądu. W pozwie zaznaczono, że ojciec piosenkarki Ronald Fenty – założył fikcyjną firmę artystyczną Fenty Entertainment. Chociaż kilkukrotnie prosiła ojca, by ten zaprzestał działalności, on dalej robił swoje.

Zobacz: Justin Bieber i Hailey Baldwin wybrali datę ślubu! Wiemy, kiedy powiedzą sakramentalne „tak”


Rihanna w nowej fryzurze i różowej mini na otwarciu swojego butiku w Nowym Jorku

Rihanna w nowej fryzurze i różowej mini na otwarciu swojego butiku w Nowym Jorku

Rihanna w nowej kampani reklamowej

Rihanna w nowej kampani reklamowej

Rihanna i książę Harry

Rihanna i książę Harry

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×