Rihanna pozuje bez stanika! Goła pierś na pierwszym planie. Ona nie ma już nic do ukrycia

Rihanna

Rihanna

Rihanna zaszalała i udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje tylko w szortach i biżuterii. Jest bez stanika i bez koszulki. Jej piersi możemy podziwiać prawie w pełnej okazałości.

Czasy, kiedy Rihanna była grzeczną wokalistką, śpiewającą o idealnej miłości minęły bezpowrotnie. Zmiana wizerunku gorącej Barbadoski rozpoczęła się w 2007 roku, gdy wydała płytę Good Girl Gone Bad (pol. Dobra dziewczyna stała się złą). Już sam tytuł albumu zwiastował rewolucję w życiu piosenkarki.

Przez ostatnią dekadę Rihanna zaliczyła kilka skandali, w które wmieszani byli jej rodzina i byli partnerzy. Media na całym świecie rozpisywały się o jej toksycznym związku z Chrisem Brownem, który 12 lat temu pobił gwiazdę. Z raportów składanych w lutym 2009 wynikało, że doszło między nimi do sprzeczki w aucie. Miesiąc później Brown został oskarżony o napaść i próbę składania pogróżek. Portal TMZ ujawnił zdjęcia Rihanny z widocznymi obrażeniami. Po zdarzeniu raper przeprosił byłą dziewczynę, a ta stwierdziła, że nie żywi do niego nienawiści.

10 lat później wokalistka musiała toczyć boje z własnym ojcem, Ronaldem Fenty, który zarabiał na niej za jej plecami, podając się za jej menadżera i wykorzystując jej wizerunek bez stosownej zgody. Mężczyzna założył nawet fikcyjną firmę artystyczną Fenty Entertainment. Rihanna oddała sprawę w ręce prawników, gdy senior podpisał kontrakt z dużą wytwórnią na kwotę 15 mln dolarów.

Rihanna sporą popularność zyskała nie tylko dzięki muzyce, ale również za sprawą swoich kobiecych kształtów. Wielu mężczyzn fantazjuje o chociaż jednej randce z taką pięknością jak ona. Zwłaszcza gdy w sieci lądują jej odważne fotki.

Rihanna świeci piersią na Instagramie

W poniedziałek wieczorem na Instagramie Rihanny pojawiło się zdjęcie, na którym gwiazda pozuje odziana jedynie w atłasowe szorty i masywną biżuterię. Gwiazda hitu Russian roulette ma rzucające się w oczy kolczyki, korale, pierścień i bransoletkę. Wszystko w modnym ostatnio lawendowym kolorze.

Rihanna do zmysłowej fotki zapozowała bez topu – biust zasłoniła ręką. Dzięki temu możemy podziwiać, jak spod słoni wokalistki wystaje fragment gołej, jędrnej piersi.

Kiedy 876GUD mówi: „Ja nie chcę nosić już dziś wieczorem mojej dziewczyny” – napisała piosenkarka, oznaczając swoją firmę produkującą bieliznę.

Fani nie mogli przejść obojętnie obok tak odważnego kadru. W komentarzach nazwali swoją idolką „boginią”, „gorącą jak piekło laską” i „cudem stworzonym przez Boga”. Też tak uważacie?


Rihanna bez stanika kusi piersią

Rihanna bez stanika kusi piersią

Rihanna pozuje w seksownej bieliźnie swojej marki Savage X

Rihanna pozuje w seksownej bieliźnie swojej marki Savage X

Savage x Fenty - Rihanna

Savage x Fenty - Rihanna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×