Ricky Martin pierwszy raz pokazał twarz najmłodszego syna. Renn to chyba najsłodszy bobas świata

Ricky Martin pierwszy raz pokazał syna

Ricky Martin pierwszy raz pokazał syna

Ricky Martin po raz pierwszy pokazał zdjęcie swojego najmłodszego syna. Chłopiec jest czwartym dzieckiem wokalisty. Fani są zachwyceni małym przystojniakiem. Jak wygląda Renn?

Ricky Martin jest jedną z najpopularniejszych latynoamerykańskich gwiazd popu. Jest laureatem wielu nagród Grammy, a jego przeboju znane są na całym świecie. Od dziecka wiedział, że chce pracować w show-biznesie. Już jako 5-latek grywał w reklamach i śpiewał w chórze. W 1990 roku zamieszkał w Nowym Jorku i rozpoczął solową karierę.

Sławę zyskał w 1996 roku, gdy wydał piosenkę Maria. Ten hit otworzył mu drogę do wielkiej sceny. Jego sukces utorował drogę innym latynoamerykańskim artystom takim jak Jennifer Lopez, Shakira czy Enrique Iglesias. Pierwszą anglojęzyczną płytę wydał w 1999 roku, a przebój, który ją promował, Livin’ la Vida Loca, okazał się komercyjnym sukcesem na skalę światową.

Przez lata Ricky wzbudzał zainteresowanie nie tylko swoją twórczością. Fanów wokalisty żywo interesowało także jego życie prywatne. Muzyk ma za sobą kilka medialnych związków. W latach 90. spotykał się z tenisistką Gabrielą Sabatini, ale ich relacja nie przetrwała próby czasy. Zakochani rozstali się po kilku miesiącach. Jego kolejny związek wydawał się już być bardziej poważny. Wokalista przez 11 lat związany był z meksykańską modelką Rebeccą de Albą. Para rozstała się w 2005 roku. Właśnie wtedy w mediach zaczęły pojawiać się pierwsze plotki o homoseksualizmie gwiazdora.

Ricky Martin pierwszy raz pokazał syna Renna

W 2008 roku artysta został ojcem bliźniąt, które urodziła mu wynajęta surogatka. Dwa lata później ujawnił prawdę o swojej orientacji – w oświadczeniu na oficjalnej stronie napisał, że jest gejem.

W 2014 roku zakończył 5-letni związek z finansistą Carlosem Gonzálezem Abellą. Cztery lata temu po raz pierwszy pokazał się publicznie ze swoim nowym partnerem Jwanem Yosefem. W styczniu 2018 roku para wzięła sekretny ślub. W grudniu tego samego roku wokalista i malarz doczekali się córeczki, którą urodziła dla nich wynajęta matka zastępcza. Rok później na świecie pojawił się ich syn. Teraz Ricky po raz pierwszy pokazał jego zdjęcie w sieci.

Mój Renn – podpisał fotografię.

Artysta nie ukrywa, że chciałby mieć więcej dzieci i od dawna marzył o dużej rodzinie i domu pełnym maluchów.

Chcę mieć dużą rodzinę, ale w tej chwili dużo się dzieje, dużo pracy, ślub. Najpierw uporządkujemy wszystko, aby upewnić się, że jesteśmy gotowi na gromadkę dzieci- mówił Ricky niedługo po ślubie.

Internauci są zachwyceni zdjęciem syna wokalisty. Pod postem pojawiło się mnóstwo wirtualnych serduszek. Obserwatorzy wykonawcy hitu Livin’ la Vida Loca uważają, że uroczy chłopiec jest tak samo przystojny jak jego tata. Komplementują zwłaszcza jego duże oczy. Pojawiły się nawet opinie, że Renn, to „najsłodszy bobas świata”.


Ricky Martin z synem Rennem

Ricky Martin z synem Rennem

Ricky Martin z córką Lucią

Ricky Martin z córką Lucią

Ricky Martin, Jwan Yosef pokazali dom. Jak mieszkają?

Ricky Martin, Jwan Yosef pokazali dom. Jak mieszkają?

Komentarze

 • Jacko pisze:

  Wariacja i wypaczenie ,Ciekawe co powie za kilka lat Hej …A gdzie moja mamusia ???

  • Gość pisze:

   Madka !? Po co im Madka.
   Pewnie będą mieć więcej szczęścia w takiej rodzinie.

 • Gośćjacko pisze:

  To chore że takie osoby mają dzieci dziwię się tej surogatce no ,ale czego kasa nie robi A za kilka lat maly powie a g6zie moja mamusia i Zong

 • Gość pisze:

  Rzeczywiście prześliczny. Drugi to mały Boruców. Coś pieknego, ale jak się ma takich przystojniaków za ojców to nie dziwota

  • Gość pisze:

   Ja pierdziele , ale jesteśmy zacofanym narodem z zabobonami we łbie.
   Pewnie lepiej takiemu dziecku będzie w takiej rodzinie jak daje Ricky.Niż te wszystkie pseudo Madki za 500 + , które mają zacofanie we łbie .
   Do tego te wszystkie pseudo udane rodzinki.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×