Ricky Martin przeszedł metamorfozę. Nie mógł się zdecydować na kolor farby. Wyszło oryginalnie

Ricky Martin metamorfoza

Ricky Martin metamorfoza

Ricky Martin nowy rok rozpoczął od zmiany wyglądu. Postanowił nieco zaszaleć, a fani już twierdzą, że wylansował nowy trend. Jak wygląda po metamorfozie?

Ricky Martin jest jedną z najpopularniejszych latynoamerykańskich gwiazd. Swoją karierę w show-biznesie rozpoczął w latach 90. Od tamtej pory sukcesywnie podbijał muzyczny rynek. Jest laureatem wielu nagród Grammy i propagatorem tanecznej muzyki na salonach. Już jako chłopiec wiedział, co chce robić w życiu. Będąc dzieckiem, śpiewał w chórze i grał w reklamach. Po przeprowadzce do Nowego Jorku rozpoczął pracę nad swoją drogą do sławy.

Najbardziej znany stał się dzięki piosence Maria, która poderwała wszystkich do tańca i utorowała drogę innym latynoskim gwiazdom, takim jak Luis Fonsi czy Shakira. Życie prywatne przystojnego wokalisty zawsze wzbudzało spore zainteresowanie. Chociaż słyszało się pogłoski o jego homoseksualizmie, to przez wiele lat był związany z pięknymi kobietami. Najpierw spotykał się z tenisistką Gabrielą Sabatini, a później przez 11 lat z modelką Rebeccą de Albą. Po rozstaniu postanowił ujawnić swoją orientację homoseksualną, a od kilku lat jest szczęśliwym mężem i ojcem. W 2018 roku poślubił swojego partnera – Jwana Yosefa.

Ricky Martin przefarbował brodę na blond

Muzyk od zawsze wzbudzał zainteresowanie kobiet i wzdychało do niego wiele fanek. Na koncerty przyciągała je nie tylko jego twórczość, ale także uroda i doskonale zbudowane ciało, o które zawsze bardzo dbał. Z początkiem roku artysta zafundował sobie dosyć sporą metamorfozę.

49-latek postanowił zaszaleć u barbera. Nie mógł jednak zdecydować się na jeden kolor farby i postawił na bardzo oryginalny look. Jego włosy nadal są ciemne i jedynie po bokach krótko przystrzyżone, za to broda ma nowy, blond kolor. Z opisu wynika, że do zmiany wizerunku nakłoniły go nie nowe przeboje, a… nuda.

Kiedy się nudzisz, rozjaśniaj.

Nowy wygląd wokalisty spodobał się nie tylko fanom, którzy prześcigają się w komplementach i już twierdzą, że wprowadził on nowy świetny trend. Zachwycony jest także jego mąż, który napisał zaledwie jedno słowo, do którego dodał emotikon z sercami:

Cudnie!

Oryginalny wygląd Ricky’ego spotkał się z zachwytem fanów. A Wy co myślicie o takim odważnym farbowaniu?


Ricky Martin

Ricky Martin

Ricky Martin u fryzjera

Ricky Martin u fryzjera

Ricky Martin u fryzjera

Ricky Martin u fryzjera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×