Szukaj

Ricky Martin przeszedł metamorfozę. Nie mógł się zdecydować na kolor farby. Wyszło oryginalnie

Ricky Martin metamorfoza

Ricky Martin metamorfoza

Ricky Martin nowy rok rozpoczął od zmiany wyglądu. Postanowił nieco zaszaleć, a fani już twierdzą, że wylansował nowy trend. Jak wygląda po metamorfozie?

Ricky Martin jest jedną z najpopularniejszych latynoamerykańskich gwiazd. Swoją karierę w show-biznesie rozpoczął w latach 90. Od tamtej pory sukcesywnie podbijał muzyczny rynek. Jest laureatem wielu nagród Grammy i propagatorem tanecznej muzyki na salonach. Już jako chłopiec wiedział, co chce robić w życiu. Będąc dzieckiem, śpiewał w chórze i grał w reklamach. Po przeprowadzce do Nowego Jorku rozpoczął pracę nad swoją drogą do sławy.

Najbardziej znany stał się dzięki piosence Maria, która poderwała wszystkich do tańca i utorowała drogę innym latynoskim gwiazdom, takim jak Luis Fonsi czy Shakira. Życie prywatne przystojnego wokalisty zawsze wzbudzało spore zainteresowanie. Chociaż słyszało się pogłoski o jego homoseksualizmie, to przez wiele lat był związany z pięknymi kobietami. Najpierw spotykał się z tenisistką Gabrielą Sabatini, a później przez 11 lat z modelką Rebeccą de Albą. Po rozstaniu postanowił ujawnić swoją orientację homoseksualną, a od kilku lat jest szczęśliwym mężem i ojcem. W 2018 roku poślubił swojego partnera – Jwana Yosefa.

Ricky Martin przefarbował brodę na blond

Muzyk od zawsze wzbudzał zainteresowanie kobiet i wzdychało do niego wiele fanek. Na koncerty przyciągała je nie tylko jego twórczość, ale także uroda i doskonale zbudowane ciało, o które zawsze bardzo dbał. Z początkiem roku artysta zafundował sobie dosyć sporą metamorfozę.

49-latek postanowił zaszaleć u barbera. Nie mógł jednak zdecydować się na jeden kolor farby i postawił na bardzo oryginalny look. Jego włosy nadal są ciemne i jedynie po bokach krótko przystrzyżone, za to broda ma nowy, blond kolor. Z opisu wynika, że do zmiany wizerunku nakłoniły go nie nowe przeboje, a… nuda.

Kiedy się nudzisz, rozjaśniaj.

Nowy wygląd wokalisty spodobał się nie tylko fanom, którzy prześcigają się w komplementach i już twierdzą, że wprowadził on nowy świetny trend. Zachwycony jest także jego mąż, który napisał zaledwie jedno słowo, do którego dodał emotikon z sercami:

Cudnie!

Oryginalny wygląd Ricky’ego spotkał się z zachwytem fanów. A Wy co myślicie o takim odważnym farbowaniu?


Ricky Martin

Ricky Martin

Ricky Martin u fryzjera

Ricky Martin u fryzjera

Ricky Martin u fryzjera

Ricky Martin u fryzjera

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×