Kubeł lodowatej wody dla Ricky’ego Martina. Po swoim występie został zrównany z ziemią. Tak chciał oszukać fanów

Ricky Martin występ 4 lipca

Ricky Martin występ 4 lipca

Ricky Martin skrytykowany za występ z okazji 4 lipca

Kiedy ogłoszono, że Ricky Martin będzie bohaterem jednego z segmentów transmisji z okazji rocznicy ogłoszenia Deklaracji niepodległości Stanów Zjednoczonych, wywołało to falę entuzjazmu wśród jego fanów na całym świecie.

Artysta, którego na Twitterze obserwuje ponad 21 milionów użytkowników, nadal wzbudza ogromne emocje wśród osób, które pamiętają go ze szczytowych momentów kariery. Chociaż 46-letni Ricky ma w swoim dorobku wiele piosenek, to tym razem zdecydowano się na wykorzystanie sprawdzonego i największego hitu piosenkarza, czyli mundialowego Livin’la Vida Loca z 1998 roku.

Sam występ, jak się okazało, został sfilmowany już miesiąc wcześniej w MGM Park Theater, a teraz jedynie odtworzony przez telewizję NBC, jednak nawet to nie uchroniło Martina przed falą krytyki.

Fani skrytykowali występ Ricky’ego Martina

Zawiedzeni fani byli wyjątkowo złośliwi twierdząc, że nawet wykonując swoją najpopularniejszą piosenkę Ricky męczył się niemiłosiernie, a każdy kto chciał zobaczyć odtworzony występ mógł zrobić to na YouTube’ie, gdzie wokal młodszej wersji Martina jest zdecydowanie lepszy. Oto kilka z wpisów internautów:

Fani bronią Ricky’ego Martina

Kiedy negatywne opinie napływały, w zatrważającym tempie uaktywnili się najwierniejsi fani Ricky’ego Martina, którzy stanęli w obronie artysty. Jednak ich opinie odnosiły się raczej do ogólnej sympatii i całokształtu kariery, niż tego, co właśnie obejrzeli, czyli nienaturalną barwę głosu, wymęczonego piosenkarza, który większość swojej własnej piosenki zwyczajnie mówił zamiast śpiewać. 

Pozytywnym aspektem całego show gwiazdora był fakt, że zadedykował go mieszkańcom Portoryko, z którego pochodzi, a którzy muszą nadal zbierać się po szkodach jakie w ich kraju niedawno wyrządził huragan. 

Czy uważacie, że artyści często nie wiedzą kiedy powinni zejść ze sceny i przestać odcinać kupony od swojej kariery?

Co za rarytas! Anna Lewandowska pochwaliła się bardzo starym zdjęciem. Reakcja fanów? „Ale pączuszek!”

Apetyczna Małgorzata Rozenek kusi biustem na ulicach Paryża. Nawet Kim Kardashian nie ubiera się tak odważnie jak ona!

Małgorzata Kożuchowska olśniła swoją kreacją na gali! Gwiazdy Hollywood mogą się od niej uczyć!


Ricky Martin i Jwan Yosef – Elton John AIDS Foundation Academy Awards Party 2018

Ricky Martin i Jwan Yosef – Elton John AIDS Foundation Academy Awards Party 2018

Ricky Martin bez koszulki

Ricky Martin bez koszulki

Ricky Martin

Fot.ons

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×