70-letni Richard Gere został ojcem! Jego młodsza o 33 lata żona właśnie urodziła!

Richard Gere

Richard Gere został ojcem

70-letni Richard Gere został ojcem! Aktor, który ma już 18-letniego syna z poprzedniego związku, kolejny raz powitał na świecie dziecko. Jego matką jest Alejandra Silva, młodsza od swojego męża o 33 lata. Czy tym razem na świecie również pojawił się syn, czy może para powitała córeczkę?

Choć duże różnice wieku w związkach wzbudzają kontrowersję nawet w show-biznesie, przyzwyczajonym do dziwnych konfiguracji i pomysłowych miłosnych mieszanek, w przypadku Richarda Gere i jego najnowszej żony, Alejandy Silvy, udało się uniknąć ogromnego skandalu. Choć para pojawiła się razem kilka razy na czerwonym dywanie, fani raczej nie komentowali ich związku – zaczęli dopiero teraz i to tylko po to, by zalać małżeństwo gratulacjami. Okazało się bowiem, że parę dni temu młodsza od swojego ukochanego o 33 lata Silva urodziła dziecko!

Richard ma już 18-letniego syna z poprzedniego związku, a jeśli wierzyć amerykańskim tabloidom, teraz również powitał na świecie synka. Jego partnerka chwaliła się ciążowym brzuszkiem na Instagramie, więc jej błogosławiony stan nie był żadną tajemnicą. Fani zalali zakochanych gratulacjami, choć wielu zastanawia się, czy decydowanie się na dziecko biorąc pod uwagę dojrzały wiek Richarda było dobrym pomysłem. Para doczekała się dziecka cztery lata od zawarcia ślubu.

Pozostaje chyba tylko gratulować i życzyć szczęścia.

Richard Gere wziął cichy ślub! Jego młodsza o 33 lata żona miała bardzo oryginalną suknię ślubną! Mamy zdjęcie!

Jedna z najbogatszych blogerek świata urodziła! Chiara Ferragni pokazała światu ślicznego synka [WIDEO]

Agnieszka Hyży dostała własny program w Polsacie! Jego produkcja trwa od… maja ubiegłego roku!


Richard Gere - Złote Globy 2019 after party InStyle

Richard Gere - Złote Globy 2019 after party InStyle

Richard Gere i Alejandra Silva

Richard Gere i Alejandra Silva

Richard Gere i Alejandra Silva

Richard Gere i Alejandra Silva

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×