Szukaj

Gwiazdor serialu “Power Rangers” oskarżony o morderstwo

Ricardo Medina Gwiazdor serialu Power Rangers oskarżony o morderstwo

Ricardo Medina oskarżony o morderstwo

Amerykański aktor Ricardo Medina rok temu został aresztowany przez policję.  Według wstępnych ustaleń gwiazdor Power Rangers miał zabić swojego współlokatora, Joshuy’ę Suttera repliką średniowiecznego miecza. Przyczyną morderstwa była najprawdopodobniej niechęć współlokatora do dziewczyny aktora, która często przebywała w ich domu. Gwiazdor spędził w więzieniu kilka dni. Szybko wyszedł za milionową kaucją, którą wpłacił za niego jego agent.

Po roku sprawa powróciła. Oskarżenia wobec Ricardo Mediny potwierdziły się. Jak potwierdziła policja, kluczowymi dla postępowania okazały się zeznania dziewczyny aktora, która była świadkiem wydarzeń sprzed roku. To właśnie ona potwierdziła ustalenia policji dotyczące motywu zabójstwa.

Przesłuchano też są sąsiadów gwiazdora, którzy ujawnili, że nie był on do nich przyjaźnie nastawiony. Ricardo unikał wszelkich kontaktów z nimi:

Kiedyś zanieśliśmy mu trochę ciasta i chcieliśmy chociaż trochę nawiązać jakiś kontakt, ale on nie był człowiekiem, który chciał z kimś rozmawiać. – Powiedział jeden z nich.

Sprawa jest w toku. Aktorowi grozi do 26 lat więzienia.

Zobacz też: Aktorka kultowego brytyjskiego serialu zamordowana! Jej ciało i ciała jej dwóch synów znaleziono zakopane w ogrodzie na tyłach jej domu

Ricardo Medina oskarżony o morderstwo

Ricardo Medina oskarżony o morderstwo

Gwiazdor serialu Power Rangers oskarżony o morderstwo

Gwiazdor serialu Power Rangers oskarżony o morderstwo


×