Szukaj

Reni Jusis jeszcze nigdy nie była tak chuda. Na nowych zdjęciach wygląda jak cieniutki patyczek

Reni Jusis w Jaka to melodia?

Reni Jusis w Jaka to melodia?

Reni Jusis zawsze była bardzo szczupła. Wokalistka od ponad dwóch dekad jest obecna w show-biznesie i może cały czas pochwalić się nienaganną sylwetką. Na ostatnich zdjęciach wygląda jednak zdecydowanie szczuplej niż zazwyczaj.

Reni Jusis w polskim show-biznesie obecna jest od lat. Szerszej publiczności dała się poznać ponad dwie dekady temu, gdy wydała płytę w duecie z Yaro. Wielki sukces przyniósł jej jednak pierwszy solowy album Zakręcona. Pierwsza płyta przyniosła jej zwycięstwo aż w trzech kategoriach Fryderyków. Od tamtej pory gwiazda regularnie koncertuje i nagrywa kolejne cieszące się wielką popularnością albumy.

Gwiazda 10 la temu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko syna Teofila, a zaledwie dwa lata później urodziła córeczkę Gaję. Narodziny dzieci spowodowały, że postanowiła zrobić sobie 4-letnią przerwę w show-biznesie i poświęcić się macierzyństwu. Gwiazda na scenę wróciła w 2014 roku, pojawiając się w programie TVP2 SuperSTARcie. W zmaganiach zajęła ósme miejsce.

W zeszłym roku natomiast mogliśmy zobaczyć wokalistkę w najpopularniejszym tanecznym show w Polsce. Reni zdecydowała się wziąć udział w Tańcu z Gwiazdami. Piosenkarka opuściła show jako pierwsza uczestniczka. Mało kto spodziewał się takiego finału podczas odcinka otwierającego 10. edycję programu. Jeszcze przed rozpoczęciem zmagań pojawiały się opinie, że gwiazda hitu Zakręcona spotka się w wielkim finale razem z Barbarą Kurdej-Szatan.

Reni Jusis bardzo schudła. Zdjęcia z „Jaka to melodia?”

Wokalistka nigdy nie narzekała na zbędne kilogramy. Nawet urodzenie dwójki dzieci nie pozostawiło żadnego śladu na jej sylwetce. Gwiazda cały czas cieszy się bardzo zgrabną figurą. To, że jest bardzo szczupła, mogliśmy zobaczyć na początku tego roku na jej Instagramie. Nowy rok postanowiła rozpocząć od urlopu i wybrała się do ciepłych krajów.

Na zdjęciach z wyjazdu zaprezentowała się w bikini. Udostępniając zdjęcia z plaży, pokazała, że wygląda po prostu obłędnie. Jej sylwetka była szczupła i bardzo wyrzeźbiona. Ostatnio wokalistka pojawiła się na nagraniach do programu Jaka to melodia ? Ubrana była w błękitny garnitur, który doskonale podkreślił niezwykle szczupłą talię. Wygląda na to, że gwiazda od czasu Tańca z Gwiazdami jeszcze bardziej zeszczuplała.


Reni Jusis w Jaka to melodia?

Reni Jusis w Jaka to melodia?

Reni Jusis w Jaka to melodia?

Reni Jusis w Jaka to melodia?

Reni Jusis

Reni Jusis

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×