Reni Jusis wzruszającym postem pożegnała tatę. Gwiazdy i fani wysyłają kondolencje

Zmarł tata Reni Jusis

Zmarł tata Reni Jusis

Reni Jusis na Instagramie przekazała smutne wieści. Opublikowała archiwalne zdjęcie i poinformowała, że zmarł jej ojciec, Czesław Jusis. Mężczyzna miał 80 lat.

Reni Jusis w 2008 roku stanęła na ślubnym kobiercu. Zalegalizowała związek z Tomaszem Makowieckim. Para ma dwoje dzieci: syna Teofila i córkę Gaję. Chociaż wydawałoby się, że stworzyli dobrze dobrany duet, który raczej stronił od kolorowej prasy, to ich relacja nie przetrwała próby czasu.

Pod koniec kwietnia 2019 sfinalizowano ich rozwód. Te informacje potwierdził rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Gdańsku:

Rozprawa z dnia 9 maja 2019 r. została przeniesiona na dzień 25 kwietnia 2019 r., na której został orzeczony rozwód – powiedział Super Expressowi Łukasz Zioła.

Jusis w tym samym roku wzięła udział w programie Taniec z gwiazdami. Pomimo że przed startem mówiło się, że jest jedną z faworytek i zakładano, że dojdzie bardzo daleko, gwiazda opuściła show już w pierwszym odcinku.

Nie żyje ojciec Reni Jusis

Piosenkarka stara się być aktywna w social mediach. Co jakiś czas udostępnia zdjęcia, na których pokazuje wybrane kulisy swojej codzienności. Chwali się pięknymi stylizacjami, promuje projekty, w których bierze udział, a także zabiera głos w ważnych sprawach. Tak jak pod koniec października, gdy wsparła Strajk Kobiet.

Jestem co raz bliże-e-e-ej …

W niedzielę artystka zdobyła się na bardzo osobisty post. Poinformowała, że jej ojciec Czesław Jusis nie żyje. Miał 80 lat. Gwiazda udostępniła zdjęcie taty z wnuczką, a jej córką, które krótko podpisała:

Żegnaj Tato. Czesław Jusis 1940-2020

Internauci w komentarzach składają serdeczne wyrazy współczucia, próbują dodać piosenkarce otuchy w tym trudnym dla niej czasie:

  • Współczucia dla Ciebie. W październiku straciłem mamę, coś rozumiem z Twojego bólu.
  • Wyrazy współczucia. Spokoju w głowie Reni. Przytulam i bardzo współczuję.
  • Reni bardzo mi przykro, bardzo współczuję.

Kondolencje przesłały także gwiazdy, m.in. Ramona Rey, Rafał Zawierucha, Adam Sztaba i Gabriela Drzewiecka.

Przyłączamy się do wpisów i składamy Reni Jusis i jej bliskim szczere kondolencje.


Reni Jusis jest w żałobie

Reni Jusis jest w żałobie

Reni Jusis w Jaka to melodia?

Reni Jusis w Jaka to melodia?

Reni Jusis - nowa fryzura

Reni Jusis - nowa fryzura

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×