Szukaj

Reni Jusis ma nową fryzurę, w której wygląda świetnie. Komplementom nie ma końca: „Jak milion dolców”

Reni Jusis

Reni Jusis

Kwarantanna domowa Polaków trwa. Gwiazdy prześcigają się w pomysłach, jak umilić ten czas fanom. Reni Jusis pokazała się w nowej fryzurze. Obserwatorzy zachwyceni.

Reni Jusis to piosenkarka, które przebój Zakręcona śpiewała w latach 90. cała Polska. Wokalistka chętnie eksperymentuje z różnymi stylami muzycznymi – od R&B, funku i hip-hopu przez muzykę akustyczną po klubową. Prywatnie jest byłą żoną piosenkarza Tomka Makowieckiego, z którym ma dwoje dzieci. Para rozwiodła się w 2019 roku. Jesienią Reni wzięła udział w 10. edycji Tańca z Gwiazdami Polsacie. Niestety nie udało jej się zdobyć kryształowej kuli. Zwycięzcą został Damian Kordas.

Reni Jusis: kwarantanna

Artystka, jak obecnie my wszyscy, przebywa aktualnie na domowej kwarantannie. Wszystko to ma związek z pandemią koronawirusa, która opanowała świat. By z nią walczyć, zamknięto szkoły, przedszkola oraz wprowadzono restrykcje w postaci ograniczenia przemieszczania się. Zakazano zgromadzeń powyżej 2 osób (nie dotyczy rodziny). Liczba zarażonych wirusem z dnia na dzień rośnie, w tej chwili wynosi 1638 osób, w tym 18 osób zmarło.

W tym trudnym okresie gwiazdy starają się umilać swoim fanom czas. Wrzucają na swoje konta społecznościowe posty, w których pokazują swoją codzienność, czy też podsuwają pomysły na spędzenie wolnego czasu w domu. Do grona tych osób przyłączyła się także Reni Jusis i pokazała się w całkiem nowej stylizacji. Obserwatorzy zachwyceni.

Reni Jusis ma nową fryzurę

Na opublikowanym zdjęciu widzimy piosenkarkę w wyprostowanych włosach, sięgających do ramion. Fryzura nie została perfekcyjnie wystylizowana, panuje na niej artystyczny nieład. Na twarzy Reni, mimo tego, że także pozostaje w domu, widzimy wieczorowy makijaż. Oko podkreślone czarną kreską wygląda bardzo zalotnie. Dodatkowo artystka zdecydowała się użyć świecących cekinów, okleiła nimi czoło oraz policzki. Całość dopełniła czarna, błyszcząca marynarka. Czyżby planowała imprezę i przerwanie kwarantanny?

Oczywiście, że nie! Reni Jusis należy do kobiet rozsądnych i jak my zostaje w domu. Cała stylizacja zrobiona została na potrzebę wyjścia do kuchni! Zapewne ma też związek z urodzinami artystki, które będzie obchodziła właśnie dziś. Z tej okazji zaprasza wszystkich fanów na live.


91778042_235470044499941_3268438288644227485_nReni Jusis - nowa fryzura

Reni Jusis - nowa fryzura

Reni Jusis - nowa fryzura

Reni Jusis - nowa fryzura

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×