Renée Zellweger jest nie do rozpoznania! Gwiazda przeszła kolejną metamorfozę! Teraz przypomina legendę kina

renee zellweger nowa rola

renee zellweger nowa rola

Renée Zellweger jako Judy Garland w filmie biograficznym

Renée Zellweger, znana głównie ze swojej znakomitej roli Bridget Jones i miłości do operacji plastycznych, wraca do kin w wielkim stylu. Aktorka zagra Judy Garland, kontrowersyjną międzynarodową gwiazdę, której uznanie publiczności przyniosła między innymi rola w Czarnoksiężniku z Oz. Film będzie miał charakter biograficzny, a wyreżyseruje go brytyjski reżyser teatralny, Rupert Goold.

Film nosi tytuł Judy i skupiać się będzie na roku 1968. Akcja rozegra się w Londynie i pokaże ostatni rok przed śmiercią artystki, zahaczy o jej walkę z producentami, relacje z mężczyznami, problemy rodzinne, ale również o jej depresje i uzależnienia. Aktorka zmarła w 1969 roku z powodu przedawkowania leków.

Premiera jest planowana na koniec 2018 roku. Obok Renée Zellweger zagrają: Jessie Buckley, Finn Wittrock i Michael Gambon.

Jak myślicie, jak Renée poradzi sobie w tej roli?

Zobacz: Co się stało z twarzą Pameli Anderson? Zdecydowanie przesadziła z botoksem! Wygląda jak siostra Renee Zellweger

Zobacz: Lekko przemarznięta Magda Gessler bez grama makijażu i słynnych loków pozdrawia z szalonego spaceru! Wygląda jak słynna Bridget Jones!

Zobacz: Gwiazda Disneya wywołała niesmaczny skandal na salonach! Bella Thorne na uroczystej premierze pokazała więcej, niż chcielibyśmy zobaczyć


Renee Zellweger jako Judy Garland

Renee Zellweger jako Judy Garland

Judy Garland

Judy Garland

Judy Garland w 1947 roku

Judy Garland w 1947 roku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×