Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Renée Zellweger jest nie do rozpoznania! Gwiazda przeszła kolejną metamorfozę! Teraz przypomina legendę kina

renee zellweger nowa rola


Renée Zellweger jako Judy Garland w filmie biograficznym

Renée Zellweger, znana głównie ze swojej znakomitej roli Bridget Jones i miłości do operacji plastycznych, wraca do kin w wielkim stylu. Aktorka zagra Judy Garland, kontrowersyjną międzynarodową gwiazdę, której uznanie publiczności przyniosła między innymi rola w Czarnoksiężniku z Oz. Film będzie miał charakter biograficzny, a wyreżyseruje go brytyjski reżyser teatralny, Rupert Goold.

Film nosi tytuł Judy i skupiać się będzie na roku 1968. Akcja rozegra się w Londynie i pokaże ostatni rok przed śmiercią artystki, zahaczy o jej walkę z producentami, relacje z mężczyznami, problemy rodzinne, ale również o jej depresje i uzależnienia. Aktorka zmarła w 1969 roku z powodu przedawkowania leków.

Premiera jest planowana na koniec 2018 roku. Obok Renée Zellweger zagrają: Jessie Buckley, Finn Wittrock i Michael Gambon.

Jak myślicie, jak Renée poradzi sobie w tej roli?

Co się stało z twarzą Pameli Anderson? Zdecydowanie przesadziła z botoksem! Wygląda jak siostra Renee Zellweger

Lekko przemarznięta Magda Gessler bez grama makijażu i słynnych loków pozdrawia z szalonego spaceru! Wygląda jak słynna Bridget Jones!

Gwiazda Disneya wywołała niesmaczny skandal na salonach! Bella Thorne na uroczystej premierze pokazała więcej, niż chcielibyśmy zobaczyć

Czy lubisz filmy z jej udziałem?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×