Zapomnijcie o Bridget Jones! Renée Zellweger przeszła niewiarygodną metamorfozę! W takiej fryzurze jest nie do poznania

Renee Zellweger schudła

Renee Zellweger schudła

Renée Zellweger zagrała główną rolę w filmie Judy, w którym w mistrzowski sposób wciela się w postać legendarnej Judy Garland. Na potrzeby nowej roli laureatka Oscara przeszła wielką metamorfozę. Nawet w najmniejszym stopniu nie przypomina słynnej Bridget Jones.

Renée Zellweger zalicza się do grona najbardziej rozpoznawalnych gwiazd światowego kina. W 2001 roku zagrała tytułową postać w hitowym filmie Dziennik Bridget Jones, która przyniosła jej niewyobrażalną sławę oraz zapewniła nominację do Oscara (film doczekał się jeszcze dwóch kolejnych części). Trzy lata później Amerykanka wygrała statuetkę przyznawaną przez Amerykańską Akademię Filmową. Doceniono ją za drugoplanową rolę w dramacie Wzgórze nadziei w reżyserii Anthony’ego Minghelli.

Obecnie Renée ma 50 lat i powraca do gry z musicalem Judy, w którym wciela się w główną bohaterkę, czyli tytułową Judy Garland. W Hollywood plotkuje się, że za tę rolę Zellweger będzie miała szansę na zdobycie kolejnego Złotego rycerza do swojej kolekcji, a wszystko to za sprawą spektakularnej metamorfozy jaką przeszła na potrzeby swojej nowej roli.

Renée zmieniła się nie do poznania. Dzięki charakteryzacji wygląda jak żywa amerykańska legenda – Judy Garland, która w historii Hollywood zapisała się jako laureatka Oscara, Złotego Globu, Grammy i Tony. Artystka Zmarła w wieku 47 lat w wyniku przypadkowego przedawkowania leków nasennych. Jej córką jest słynna Liza Minnelli.

Film Judy – obsada, data premiery i trailer

Film Judy oparty jest na sztuce End of the Rainbow. O samej fabule wiadomo niewiele, poza tym, że rozpoczyna się wzimą 1968 roku, kiedy Garland przyjeżdża do Londynu na koncerty, na które bilety wyprzedały się w ciągu kilku godzin.

Za reżyserię odpowiedzialny jest Rupert Goold, a u boku Renée Zellweger będziemy mogli także zobaczyć największe gwiazdy kina, takie jak: Finn Wittrock, Rufus Sewell czy Michael Gambon.

Premiera filmu zaplanowana jest na 27 września 2019 roku.

Zobacz: Mąż Małgorzaty Sochy jest bardzo wysportowany! Para zaliczyła piękną sesję w Londynie

Zobacz: Córka Małgorzaty Sochy wyrosła na piękną pannę! Internet oszalał z zachwytu!

Zobacz: Małgorzata Socha skończyła 39 lat! Na imprezie urodzinowej wyglądała spektakularnie!


Renée Zellweger jako Judy Garland

Renée Zellweger jako Judy Garland

Renée Zellweger jako Judy Garland

Renée Zellweger jako Judy Garland

Renee Zellweger na pokazie filmu Bridget Jones Baby w Londynie

Renee Zellweger na pokazie filmu Bridget Jones Baby w Londynie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×