17-letni syn Céline Dion został raperem i wyrósł na niezłego przystojniaka! Jego piosenki są już wielkimi hitami!

Syn Celine Dion raperem

Syn Celine Dion raperem

René-Charles Angélil nagrywa swoje piosenki

René-Charles Angélil, podobnie jak jego sławna mama – Céline Dion, postanowił związać swoją przyszłość ze światem muzyki. Syn słynnej kanadyjskiej wokalistki i zmarłego René Angélila, od kilku miesięcy publikuje swoje piosenki w internecie, a krytycy muzyczny i sami internauci wróżą mu niemałą karierę.

René-Charles ma 17 lat, urodził si 25 stycznia 2001 roku. Swój debiut na ściance Angélil zaliczył w 2015 roku, gdy towarzyszył Céline na gali Billboard Music Awards. Zdjęcia chłopaka wywołały ogromne poruszenie w mediach i przysporzyły mu grono wiernych fanek, które stopniowo rośnie w siłę.

Big Tip, czyli syn Céline Dion raperem

Syn Céline Dion nie zdecydował się jednak na muzykę popową, jego pasją okazał się rap. Podobnie jak topowi raperzy, René-Charles przyjął pseudonim – Big Tip (po polsku: wysoki napiwek), pod którym publikuje swoje piosenki. Oprócz rapowania, Angélil zajmuje się także remiksami znanych przebojów, np. House of Ballons byłego chłopaka Seleny Gomez – The Weeknda.

René-Charles Angélil o współpracy z Céline Dion

Ostatnim dziełem Big Tip pochwalił się w sierpniu. W sumie utwory 17-latka odsłuchano kilkadziesiąt tysięcy razy, a wiosną udało się mu nawet trafić na pierwsze i drugie miejsce listy Soundcloud – Top 50 R&B i soul. O swoich sukcesach René-Charles opowiedział w wywiadzie dla Montreal Gazette:

Nie chciałem się tym jej chwalić, ale moja mama była zachwycona. Na początku była w pewnym stopniu zszokowana, bo nigdy nie słyszała mojej muzyki – tłumaczył młody raper.

Syn Céline Dion zaznaczył, że chce budować swoją popularność jako Big Tip bez korzystania z kontaktów mamy-gwiazdy:

Moja mama jest jedną z najsławniejszych piosenkarek na świecie. Mógłbym spytać się jej: „Hej mamo, jestem zainteresowany tworzeniem muzyki, zróbmy coś z tym”, ale sam chciałem udowodnić sobie, że potrafię to robić. Nie tylko dlatego, że moja mama jest tym, kim jest.

René-Charles Angélil nie wyklucza jednak stworzenia duetu z Céline Dion, a wkrótce wydania własnej płyty. Na razie jednak skupia się na publikowaniu swoich piosenek w internecie.

50-letnia Céline Dion przeszła samą siebie! Takich odjechanych kozaków nie ma nawet Lady Gaga! Istny kosmos!

50-letnia Céline Dion zaszalała jak nastolatka! Wskoczyła do kosza na brudną bieliznę pokazując się bez makijażu!

Będziecie w szoku. Céline Dion zafundowała sobie luksusową metamorfozę! W nowym wydaniu jest nie do poznania!


René-Charles Angélil – chrzest, 25 czerwca 2001

René-Charles Angélil – chrzest, 25 czerwca 2001

René-Charles Angélil w Londynie, 29.10.2007

René-Charles Angélil w Londynie, 29.10.2007

René-Charles Angélil z Celine Dion na gali Billboard Music Awards 2016

René-Charles Angélil z Celine Dion na gali Billboard Music Awards 2016

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×