Wirtualna Polska

TVN Style i plejada gwiazd w żałobie. Nie żyje Renata Kułakowska

TVN Style i plejada gwiazd w żałobie. Nie żyje Renata Kułakowska

Nie żyje Renata Kułakowska

Renata Kułakowska znana z TVN Style nie żyje. Miała zaledwie 46 lat. Pracownicy i gwiazdy stacji pogrążeni w żałobie. Zobaczcie, jaka była przyczyna jej śmierci.

Wirtualna Polska

Renata Kułakowska, szefowa produkcji Travel Channel (TVN Discovery Polska), przez wiele lat związana z TVN Style nie żyje. Miała 46 lat. O jej śmierci poinformował zespół TVN Style na Instagramie. Przyczyną jej śmierci był nowotwór.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz: Nie żyje ksiądz Jacek Pietruszka. Przegrał walkę z ciężką chorobą

Renata Kułakowska – nie żyje. Kto ją pożegnał?

Renata Kułakowska ukończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim.

Najpierw była dziennikarką, a następnie kierowniczką produkcji i producentką. Od 2004 roku była związana z TVN Style, gdzie współtworzyła ponad 40 programów. W 2016 roku została szefową produkcji kanału HGTV Home & Garden, a w ubiegłym roku objęła funkcję szefowej produkcji Travel Channel.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Z bólem serca informujemy, że dnia 5 listopada 2019 roku w wieku 46 lat odeszła nasza najdroższa koleżanka Renata Kułakowska.

Z TVN Style była związana od początku istnienia stacji. Renia kochała swoją pracę ponad wszystko. Współpracownicy cenili ją nie tylko za profesjonalizm i pasję, ale przede wszystkim za życzliwość i dobre serce. Zaczynała jako dziennikarz, potem kierownik produkcji i producent. Przez te wszystkie lata współtworzyła ponad 40 programów. W 2016 roku została Szefem Produkcji HGTV Home & Garden i jednocześnie wspierała powstające kanały Food Network i Travel Channel. Od 2018 była Szefem Produkcji Travel Channel. Najlepszym.

Ciągle nie możemy uwierzyć, że już Cię nie ma wśród nas. Będzie nam Ciebie brakowało. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach!

Była znana i lubiana. Słowa żalu po jej śmierci napisały między innymi gwiazdy TVN: Dorota Szelągowska i Paulina Krupińska.

Zobacz: Nie żyje legendarny polski muzyk. Syn pożegnał go słowami, które ściskają za serce

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

View this post on Instagram

Z bólem serca informujemy, że dnia 5 listopada 2019 roku w wieku 46 lat odeszła nasza najdroższa koleżanka Renata Kułakowska ???? Z TVN Style była związana od początku istnienia stacji. Renia kochała swoją pracę ponad wszystko. Współpracownicy cenili ją nie tylko za profesjonalizm i pasję, ale przede wszystkim za życzliwość i dobre serce. Zaczynała jako dziennikarz, potem kierownik produkcji i producent. Przez te wszystkie lata współtworzyła ponad 40 programów. W 2016 roku została Szefem Produkcji HGTV Home & Garden i jednocześnie wspierała powstające kanały Food Network i Travel Channel. Od 2018 była Szefem Produkcji Travel Channel. Najlepszym. Ciągle nie możemy uwierzyć, że już Cię nie ma wśród nas. Będzie nam Ciebie brakowało. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach! ❤

A post shared by TVN STYLE (@tvnstyle_official) on

Renata Kułakowska – przyczyny śmierci

Wirtualna Polska

Renata Kułakowska od sierpnia 2016 roku walczyła z nowotworem złośliwym jelita grubego. Przeszła 4 operacje oraz 4 chemioterapie. Brała też udział w badaniach klinicznych w Hiszpanii.

Do końca wierzyła, że postęp medycyny umożliwi jej wygrać z chorobą. I ona zmagała się z brakiem dostępu w Polsce do najnowszych leków. Musiała szukać pomocy za granica, a to było bardzo kosztowne, stąd też prosiła przez fundację o 1% podatku na jej leczenie.

Niestety, została pokonana przez chorobę i odeszła 5 listopada 2019 roku. Rodzinie i przyjaciołom, składamy najserdeczniejsze słowa współczucia.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz: Dziennikarz Michał Szpak nie żyje, zmarł nagle. Wydano oficjalne oświadczenie


Renata Kułakowska nie żyje
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×