Szukaj

Internautka obraża Renatę Kaczoruk: „Jesteś anorektyczką!”. Modelka nie wytrzymała i odpowiedziała. Jej komentarz miażdży!

Renata Kaczoruk w Dzień Dobry TVN

Renata Kaczoruk w Dzień Dobry TVN

Renata Kaczoruk wspiera strajk głodowy lekarzy

Renata Kaczoruk jest modelką światowego formatu i ukochaną Kuby Wojewódzkiego. Chętnie pojawia się na ściankach, dziennikarze zabijają się o możliwość porozmawiania z nią, a fotografowie chętnie robią jej zdjęcia. Na Instagramie ma tysiące fanów, nic więc dziwnego, że gdy angażuje się w akcje społeczne to właśnie tam publikuje swoje poparcie dla danego projektu. Tym razem stanęła po stronie polskich lekarzy, którzy ogłosili strajk głodowy.

Renata Kaczoruk zachwyca się polską gwiazdą przytulając ją czule do swojej piersi! “Nie ma w niej grama botoksu”

Modelka umieściła poruszający wpis na swoim profilu:

Znamy się od 22lat. Zaprzyjaźniłyśmy się, chodząc do jednej klasy liceum. Od zawsze wiedziała, że chce być lekarzem. Psychiatrą dziecięcym. I ciężko na to pracowała. Moja najlepsza Maja?Obserwowałam jej nieposkromioną ambicję, jej sumienność, oddanie idei. Najpierw przygotowania do egzaminów na studia medyczne, potem 6 nadludzko wymagających lat na uczelni. Dalej czekał ją rok stażu i 2.2tys zł przez kolejne 4-6 lat specjalizacji…?
Dziś robi doktorat, ma roczną córeczkę i kochającego męża- też lekarza, na specjalizacji, też kończył z nami liceum?
Bywa, że nie ma go 3 noce w tygodniu, prawie nigdy w ciągu dnia… jeden dyżur ma obowiązkowo, w inne noce dorabia..spłacają kredyt mieszkaniowy. Martwię się o niego, gdy słyszę ile spał, jak nie miał czasu zjeść, ciagle na pełnych obrotach, pod presja odpowiedzialnosci.
Maja opowiadała mi niedawno o 28letniej koleżance po fachu, która zmarła na dyżurze- parę dni wcześniej skarżyła się, że jest wyczerpana.. Ktoś inny zginął w zderzeniu czołowym wracając zmęczony z dyżuru… Dorabiają, bo nie mogą utrzymać Siebie i swoich rodzin. Kosztem własnego zdrowia. Ale nie tylko dlatego protestują. Chodzi im o zwiększenie nakładów na służbę zdrowia, zmniejszenie biurokracji, skrócenie kolejek pacjentów, walczą o większe pensje dla wszystkich medyków- także pielęgniarek.
Lekarzy w Polsce jest za mało- nie mogą zrezygnować z dodatkowych dyżurów. Szpital zostałby bez lekarza. A jeśli warunki pracy się nie zmienia – coraz więcej spośród nich wyjedzie zagranice, gdzie proponuje się im kilkukrotnie większe pieniądze.
Wesprzyjmy ich protest głodowy. To oni mogą nam kiedyś uratować życie❤️
#protestlekarzy#protestmedykow

Jak zwykle w takich sytuacjach, znalazł się ktoś, kto chciał wykorzystać jej dobre intencje do obrażenia gwiazdy. Jedna z Internautek zarzuciła Renacie, że wspiera protest bo…:

Wspierasz, bo sama wyglądasz jak anorektyczka – napisała użytkowniczka

Odpowiedź Renaty była bezlitośnie celna:

Wygraną za najbardziej nieadekwatny komentarz masz w kieszeni – skwitowała

Popieracie Kaczoruk?

https://jastrzabpost.pl/moda/renata-kaczoruk-bez-bielizny-na-pokazie-lukasza-jemiola-zdjecia_575494.html

Renata Kaczoruk popiera strajk głodowy lekarzy

Renata Kaczoruk popiera strajk głodowy lekarzy

Renata Kaczoruk w łóżku

Renata Kaczoruk w łóżku


Renata Kaczoruk popiera strajk głodowy lekarzy

Renata Kaczoruk popiera strajk głodowy lekarzy

Renata Kaczoruk w łóżku

Renata Kaczoruk w łóżku

Renata Kaczoruk w łóżku

Renata Kaczoruk w łóżku

Dodaj komentarz

  • aja pisze:

    Zastanawiam się czasami ile jadu jest w nas, bo ktoś piękniejszy, bo ma sławnego chłopaka, bo w zżyci mu się udało. Może i Renata nie jest wulkanem inteligencji ale to piękna kobieta i nie jest wytworem masowych gustów jak Majdanowa , Doda. Jest w niej młodzieńcze piękno i radość życia , której wszyscy jej zadrościmy po cichu w swoich pokoikach i codziennych troskach

  • Gość pisze:

    Renulka skad ona się wziela…kolejna która zaslynela dawaniem d.py pajacowi Kubusiowi hahahaha

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×