Już wiemy z kim Renata Kaczoruk zatańczy w „Tańcu z gwiazdami”! Do ostatniej chwili biło się o nią kilku tancerzy!

Rafał Maserak chce zatańczyć w Renatą Kaczoruk w TzG

Rafał Maserak chce zatańczyć w Renatą Kaczoruk w TzG

Z kim Renata Kaczoruk zatańczy w Tańcu z gwiazdami?

8. edycja programu Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami zbliża się wielkimi krokami. Już w marcu grupa kolejnych celebrytów stanie do walki o Kryształową Kulę i nagrodę pieniężną. Telewizja Polsat wciąż nie ujawniła oficjalnej listy uczestników, a wokół nazwisk, które ukazały się w tabloidach pojawiło się wiele kontrowersji i nieprawdy.

Jedną z potencjalnych uczestniczek tanecznego show jest Renata Kaczoruk, czyli życiowa partnerka Kuby WojewódzkiegoRenata już wcześniej brała udział w telewizyjnym show, Azja Express. Niestety, zły montaż, brak zrozumienia wśród fanów i złośliwe komentarze sprawiły, że udział w programie nie wyszedł jej na dobre. Internetowi hejterzy zaatakowali po raz kolejny gdy po raz pierwszy pojawiła się plotka, że Kaczoruk weźmie udział w Tańcu z Gwiazdami. Twierdzili, że nikt nie chce z nią zatańczyć tak uparcie, że zostało to przedrukowane przez jeden z tabloidów.

Ku zaskoczeniu wielu, tendencja jest zupełnie odwrotna. Partnerka Wojewódzkiego dostarcza widzom tyle emocji, że tancerze niemal się biją o Renatę. 

Jak czytamy na łamach Faktu, jednym z chętnych by zatańczyć z mierzącą 181 cm modelką jest kilkukrotny zwycięzca Tańca z GwiazdamiRafał Maserak.

Rafał nie chce w tej edycji występować u boku mało znanej partnerki. A Renata wzbudza emocje wszędzie, gdzie się pojawi. Ponadto jest jego zdaniem atrakcyjna i temperamentna. Rafał namawia więc twórców show, żeby połączyć go w parę właśnie z Renulką – powiedziała osoba z bliskiego otoczenia tancerza.

Myślicie, że taki wybuchowy duet może się udać?

Przypomnijmy, że w show na pewno wezmą udział Beata Tadla, Jarosław Kret, Krzysztof Gojdź oraz Popek.

Będziecie oglądać?

Zobacz: Ups… Wpadka na liście uczestników “Tańca z gwiazdami 8”!

Zobacz: Prawdziwa sensacja! Raper Popek wystąpi w popularnym telewizyjnym show! U jego boku zobaczymy prawdziwą seksbombę!

Zobacz: Chwila zastanowienia i wszystko jasne! Kasia Cichopek o specjalnej edycji “Tańca z gwiazdami” tylko dla zwycięzców [WIDEO]


Rafał Maserak - Miss Polonia 2017

Rafał Maserak - Miss Polonia 2017

Renata Kaczoruk na cmentarzu w Australii

Renata Kaczoruk na cmentarzu w Australii

Rafał Maserak Premiera spektaklu Boxality

Rafał Maserak Premiera spektaklu Boxality

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×