Renata Kaczoruk wrzuciła film z nowym partnerem. Fani doszukują się podobieństwa do Kuby Wojewódzkiego

Renata Kaczoruk pokazała partnera

Renata Kaczoruk pokazała partnera

Renata Kaczoruk jest zakochana! Romantycznym filmikiem nie pozostawiła wątpliwości, że mężczyzna ze zdjęć ze Sri Lanki to jej partner. Zobaczcie wideo.

O Renacie Kaczoruk zrobiło się głośno za sprawą jej związku z Kubą Wojewódzkim. Mimo że była wziętą modelką, to dopiero relacja z niepokornym dziennikarzem spowodowała, że stała się rozpoznawalna. Król TVN chętnie pojawiał się przed obiektywami fotoreporterów w towarzystwie pięknej ukochanej. Nie brakowało też wspólnych zdjęć, które udostępniali w sieci. Jednak w końcu rozstali się, a w kuluarach mówiono, że Renata chciała założyć rodzinę, a Kuba nie, więc przestało im być po drodze. Plotkowano także, że tylko udają rozstanie, a tak naprawdę cały czas spotykają się potajemnie.

Dziś już wiadomo, że nie są razem, a każde z nich układa sobie życie po swojemu.

Renata Kaczoruk na romantycznym wideo z partnerem

Jakiś czas temu na profilu modelki znalazło się zdjęcie z wakacji w Azji, na którym znalazł się tajemniczy mężczyzna, więc pojawiły się  plotki, że Renulka się zakochała. Potem sprawa ucichła, a na Instagramie modelki dominowały zdjęcia z sesji i selfie.

Dzisiaj Kaczoruk zdecydowała się ujawnić, że jednak jest zakochana. Pokazał film, który został zrobiony dronem i piękne zdjęcie z partnerem. Z kadrów wynika, że powstało podczas wspomnianych wakacji an Sri Lance. Renata nie szczędzi czułości przystojnemu mężczyźnie, a i on jest w nią wpatrzony jak w obrazek.

Zaskoczeni nieoczekiwaną publikacją fani, zaczęli publikować gratulacje i życzenia morza miłości. Znaleźli się i tacy, którzy dopatrzyli się w nowym ukochanym Renaty Kaczoruk podobieństwa do Kuby Wojewódzkiego. Jak wam się wydaje, podobny?


Renata Kaczoruk pokazała partnera

Renata Kaczoruk pokazała partnera

Renata Kaczoruk pokazała partnera

Renata Kaczoruk pokazała partnera

Renata Kaczoruk z siostrami

Renata Kaczoruk z siostrami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×