Szukaj

A jednak miłość! Renata Kaczoruk pokazała namiętne zdjęcie z nowym partnerem!

Renata Kaczoruk z nowym partnerem

Renata Kaczoruk z nowym partnerem

Renata Kaczoruk, była partnerka Kuby Wojewódzkiego ułożyła sobie życie z nowym mężczyzną. Już jest jej pierwsze zdjęcie z tajemniczym wybrankiem. Jak wygląda? 

O Renacie Kaczoruk było głośno, gdy spotykała się z Kubą Wojewódzkim. Król TVN chętnie pojawiał się przed obiektywami fotoreporterów w towarzystwie ówczesnej ukochanej. Nie brakowało też wspólnych zdjęć, które udostępniali w sieci. Ich związek należy jednak już do przeszłości.

Renata i Kuba rozstali się w maju 2018 roku. Wtedy prasa nie milkła na temat potencjalnych powodów ich rozstania. Plotkowano, że Renata chciała założyć rodzinę, a Kuba nie. Mówiono, że tylko udają rozstanie, a tak naprawdę cały czas spotykają się potajemnie.

Renata Kaczoruk z nowym chłopakiem. Pokazała romantyczne zdjęcie

Tymczasem pieszczotliwie nazywana Renulką modelka, pochwaliła się właśnie nowym ukochanym. Wszystko zdradziła na noworocznym zdjęciu ze Srilanki, gdzie towarzyszył jej tajemniczy mężczyzna. Podpis też jest dość wymowny:

To była czysta magia. Będziemy tęsknić za każdą małpką, słoniem, uśmiechami dzieci, gościnnością mieszkańców, gwiazdami mocno świecącymi w ciemności, ciepłym oceanie o zachodzie słońca i odgłosami dżungli nocą

U Kuby Wojewódzkiego sprawy też ruszyły się do przodu. W jednym z ostatnich wpisów dziennikarz zaznaczył, że w 2020 roku pragnie zostać ojcem!

Tu znajdziesz więcej: Kuba Wojewódzki w 2020 roku zostanie ojcem! Płeć dziecka zdradził w osobistym wpisie


Renata Kaczoruk na Sri Lance

Renata Kaczoruk na Sri Lance

Renata Kaczoruk na Sri Lance pokazała nowego chłopaka?

Renata Kaczoruk na Sri Lance pokazała nowego chłopaka?

Renata Kaczoruk na Sri Lance

Renata Kaczoruk na Sri Lance

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×