Szukaj

Renata Kaczoruk nago na okładce „Playboya”! Kuba Wojewódzki dopiero teraz widzi, ile stracił!

Renata Kaczoruk gwiazdą Playboya na czerwiec 2019. Była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego pokazała swoje wdzięki w pełnej okazałości. Już sama okładka podnosi ciśnienie.
Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk Playboy

Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk Playboy

O tym, że Renata Kaczoruk ma piękne ciało wiadomo od dawna. Modelka zadebiutowała na wybiegach jako nastolatka, zrealizowała kilkadziesiąt kampanii w Polsce i za granicą, a swoim urokiem osobistym ujęła nawet największego entuzjastę kobiecego piękna w polskim show-biznesie – Kubę Wojewódzkiego. Kaczoruk ma wszystkie atuty kobiety idealnej, jej wymiary to 82-58-88 przy wzroście 181 cm. Obecnie Renatę w pełnej krasie możemy podziwiać na łamach najpoczytniejszego pisma skierowanego do mężczyzn.

Playboy z Renatą Kaczoruk na czerwiec 2019 właśnie trafił do kiosków. Okładkę magazynu zdobi rozebrana seksbomba otulana jedynie przezroczystą firaną, którą zmysłowo zakrywa swoje nagie piersi. Tematyka seksownych zdjęć wykonanych na plaży nawiązuje do wielkiej pasji modelki – podróży. Przyznać trzeba, że Renata wygląda na fotografii promującej wakacyjne wydanie niezwykle dobrze. Docenili to zdecydowanie także jej fani, obsypując celebrytkę licznymi komplementami i ciepłymi słowami wsparcia w dalszej pracy zawodowej, ale i życiu prywatnym:

  • Renulka rewelka
  • Boska sesja 🙂 przydał by się egzemplarz z autografem 🙂
  • No jest nieziemska. Po prostu wow
  • Ładne, subtelniejecie 🙂

Wśród licznych zachwytów pojawiło się jednak kilka opinii sugerujących, że sesja Renaty Kaczoruk w Playboyu została zbyt mocno wyretuszowana:

  • Ale tyłek to jej powiększyli
  • Ten tylek nie za daleko od reszty ciała?
  • Wygląda bardziej jak centaur niż kobieta. Nie wiem, kto tak zaszalał z Photoshopem ale z pewnością nie wygląda to dobrze.

W komentarzach pojawiły się także głosy, że to bez wątpienia moment, w którym Kuba Wojewódzki żałuje rozstania z byłą partnerką. Kaczoruk jednak zdaje się już w ogóle nie myśleć o smutnej przeszłości, bardzo samodzielnie budując pełną sukcesów przyszłość. Okładka w Playboyu jest tego niezbitym dowodem.

Zobacz: Renata Kaczoruk otwarcie o gorących zmianach w swoim życiu! To musi być miłość! [WIDEO]

Zobacz: Kaczoruk została platynową blondynką! W nowej fryzurze to zupełnie inna osoba!

Zobacz: Ktoś to przebije?! Renata Kaczoruk pokazała świąteczną stylizację. Wygląda jak gwiazda kultowego filmu!


Playboy z Renatą Kaczoruk na czerwiec 2019

Playboy z Renatą Kaczoruk na czerwiec 2019

Renata Kaczoruk w bikini na Instagramie

Renata Kaczoruk w bikini na Instagramie

Renata Kaczoruk w bikini na Instagramie

Renata Kaczoruk w bikini na Instagramie

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×