Renata Kaczoruk odpowiada Małgorzacie Rozenek. Oj, chyba zabolało…

Renata Kaczoruk i Małgorzata Rozenek konflikt

Renata Kaczoruk i Małgorzata Rozenek konflikt

Konflikt Renaty Kaczoruk i Małgorzaty Rozenek

Konflikt Małgorzaty Rozenek i Renaty Kaczoruk trwa! Przypomnijmy, że punktem zapalnym była eliminacja Rozenek z Azja Express, do której miało dojść po tym, jak Kaczoruk odmówiła pomocy przy jednym z zadań. Prawie dwa tygodnie temu Kuba Wojewódzki w wywiadzie dla Playboya ostro skrytykował postawę koleżanki z pracy wyjawiając szczegóły z jej życia prywatnego. Małgorzata zapowiedziała proces, a w jej obronie stanął Radosław Majdan. Chociaż wydawało się, że publiczna wymiana zdań zakończy słowne przepychanki na poniżające argumenty, nic bardziej mylnego.

Wczoraj magazyn Party ujawnił, że Małgosia chciała spotkać się z Kaczoruk na herbatę, z nadzieją, że zakopią topór wojenny. Gdy jednak padła propozycja rozmowy w cztery oczy, Renata miała odmówić. Dlaczego? Modelka rozwiała wątpliwości wpisem na Facebooku.

Zobacz: Wydało się! Małgorzata Rozenek odezwała się do Renaty Kaczoruk! Nie tak miało wyglądać ich spotkanie

Media internetowe zalała dziś informacja, że nie chciałam się z umówić na herbatę z Małgosią Rozenek.. powiem wam dlaczego nie znalazłybyśmy wspólnego języka.. Ja nigdy nie będę gwiazdą formatu Małgosi, bo..
nigdy, jako „matka dwójki dzieci”, nie nazwałabym swojej siedemnaście lat młodszej- debiutującej w telewizji- koleżanki „suką”, nazywając to „sportową rywalizacją”(sic!)
– jako nauczycielka savoir vivre nie krzyczałabym na wizji, że „nienawidzę”, jednocześnie pozwalając sobie na deprecjonujące uwagi odnośnie jej wychowania i rodziny.
– Jako dama nie ignorowałabym jej prób „zakopania toporu wojennego” jeszcze w Azji. A po dwóch konferencjach TVNu i imprezie towarzyskiej,na których rozmawiałabym z nią jak z kumpelą, nie informowałabym mediów o próbie spotkania się z nią „prywatnie”
Bo wstyd by mi było, gdyby ta opowiedziała kulisy zaproszenia… Że propozycję spotkania w restauracji „Flaming”- warszawskiej stolicy ustawki- telefonicznie przekazał jej „dziennikarz” magazynu „Party (który bez wiedzy redakcji równolegle zajmuje się PRem Małgosi…). Chyba bałabym się, że na horyzoncie pojawi się słowo hipokryzja..

Wow! Renacie chyba się przelał cały hejt jakiego doświadczyła i nadal doświadcza od internautów, i Perfekcyjna dostała za wszystkich! Jest jeszcze apel „Żenulki” do lady Majdan:

Nie mieszaj mnie Małgosiu kochana, w swoje medialne intrygi. Jeśli Twoja nowa książka jest dobra – i Twojato na pewno i tak się dobrze sprzeda, nie angażuj mnie do jej promocji
To pare argumentów, dla których nie zostaniemy przyjaciółkami (pomijając to jak traktuje mężów swoich przyjaciółek). Pozdrawiam i przepraszam za wulgaryzmy.. wszystkie zaczerpnęłam od pierwszej perfekcyjnej Pani Domu, która klnie jak szewc..
Ps. Wiemy już dlaczego Małgosia nieszczególnie poradziła sobie w Azji.. tam trudniej o wynajętego redaktora kolorowej prasy.

Ewidentnie Renacie się przelało i nie wytrzymała… Ciekawe czy za kolejne hejty internautów nadal będzie obrywać Małgorzata czy może sprytna Renia znajdzie inny cel? Będzie odpowiedź Rozenek? Czekamy na kolejne posty!

Zobacz: Małgorzata Rozenek zdradziła, czy ogląda „Azję Express” z Renatą Kaczoruk: „To jest piękny program i…”

Małgorzata Rozenek na zakupach w hipermarkecie

Małgorzata Rozenek ostro skrytykowana przez Renatę Kaczoruk

Szczupła Renata Kaczoruk na imprezie TVN Style

Konflikt Renaty Kaczoruk i Małgorzaty Rozenek


Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan na lotnisku

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan na lotnisku RADOSLAW MAJDAN PRZYWITAL MALGORZATE ROZENEK Z KWIATAMI NA LOTNISKU WARSZAWA 24.10.2016 FOT. PAPARATY 02/14/21

Kuba Wojewódzki broni Renaty Kaczoruk

Kuba Wojewódzki broni Renaty Kaczoruk

Małgorzata Rozenek z synami pod studiem DDTVN

Małgorzata Rozenek z synami pod studiem DDTVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×