Szukaj

Kulisy rozstania Renaty Kaczoruk i Kuby Wojewódzkiego ujrzały światło dzienne! Nikt nie spodziewał się takiego zakończenia ich związku!

Renata Kaczoruk wyprowadziła się od Kuby Wojewódzkiego

Renata Kaczoruk wyprowadziła się od Kuby Wojewódzkiego

Wiadomość o rozstaniu Renaty Kaczoruk i Kuby Wojewódzkiego wstrząsnęła fanami słynnej pary. Nic nie zwiastowało tego, że trwający od 5 lat związek może rozpaść się w najbliższym czasie – wręcz przeciwnie, wszyscy z wypiekami na twarzy wyczekiwali pierścionka i białej sukni ślubnej. Wydawało się, że między samozwańczym królem TVN-u, a śliczną modelką wszystko jest w jak najlepszym porządku. Dlaczego więc Renata zdecydowała się odejść?

Jeszcze niedawno Kuba wspierał ją podczas Tańca z Gwiazdami i bronił w konflikcie z Małgorzatą Rozenek i Radosławem Majdanem. Teraz został sam w swoim luksusowym mieszkaniu: jak donosi Fakt, Kaczoruk spakowała się i wyprowadziła z domu, który dzielili od dłuższego czasu:

Renata spakowała walizki i wyprowadziła się z mieszkania Kuby. Na razie zamieszkała u koleżanki i zastanawia się, jak ułożyć sobie życie na nowo – wyjawia tabloid

Według rewelacji gazety, Kaczoruk i Wojewódzki rozstali się jeszcze przed majówką, poprzedzającą wielki finał Tańca z Gwiazdami. Ona wyjechała na Lazurowe Wybrzeże, a on wypoczywał nad polskim morzem. Żadne nie dało jednak w żaden sposób po sobie poznać, że coś jest nie w porządku.

Myślicie, że ostatecznie może to być tylko plotka, czy jedna z najpopularniejszych par w show-biznesie naprawdę się rozstała?

Jak to?! Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki ROZSTALI SIĘ? „To pieśń przeszłości”

Producenci cieszą się z odpadnięcia Renaty Kaczoruk z Tańca z gwiazdami. Powód? Nowy program Renaty! [WIDEO]

Popek ocenił szanse Renaty Kaczoruk w „Tańcu z gwiazdami”. Ma przy okazji wiadomość dla Kuby Wojewódzkiego [WIDEO]

 


Podoba Ci się figura Renaty Kaczoruk?

×