Odmieniona Renata Kaczoruk pręży się na ściance. W tak długich włosach jeszcze jej nie widzieliśmy

Renata Kaczoruk

Renata Kaczoruk

Renata Kaczoruk pojawiła się na pokazie mody MMC. Zupełnie odmieniona radośnie prężyła się na ściance. Jak wygląda w długich włosach?

Renata Kaczoruk, mimo że minęło już sporo czasu, nadal kojarzona jest jako była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego. To tylko dowodzi, jak silne piętno dziennikarz odciska na osobach ze swojego otoczenia. Modelka karierę robiła jeszcze zanim związała się z samozwańczym Królem TVN-u.

Zadebiutowała bowiem już jako 14-latka. Brała udział w pokazach mody światowych projektantów i domów mody, takich jak Jean-Paul Gaultier, Giorgio Armani, Yōji Yamamoto, Maurizio Galante czy Céline. W Polsce chodziła dla Łukasza Jemioła czy Joanny Przetakiewicz. Wystąpiła również na okładkach magazynów i brała udział w licznych kampaniach reklamowych.

Jednak to od czasu, kiedy została partnerką Wojewódzkiego, zrobiło się o niej głośno. Ten chętnie pojawiał się przed obiektywami fotoreporterów w towarzystwie pięknej ukochanej. Nie brakowało wspólnych zdjęć, które udostępniali w sieci. W końcu rozstali się. O co poszło? W kuluarach mówiono, że Renata chciała założyć rodzinę, a Kuba nie, więc przestało im być po drodze. Sama gwiazda w rozmowie z Jastrząb Post mówiła o nim bardzo ciepło:

Ja z Kubą nigdy nie miałam konfliktu, o którym mogłabym opowiadać. Dużo dała mi ta znajomość w kategoriach rozwoju. Osoba bliska, taka jak Kuba, dała mi bardzo dużo, dlatego, że np. dzięki niemu mogłam poznać nowe modele myślowe i takie, które są bardziej sprzyjające rozwojowi, mniej wprowadzające w poczucie zawstydzenia. Na pewno nauczyłam się od niego wierzenia w siebie i nie kwestionowania swojej mocy, swoich możliwości. To jest bardzo cenna wiedza.

Już wiadomo, że Kaczoruk układa sobie życie u boku nowego partnera. Jej wpisy na Instagramie nie pozostawiają wątpliwości, że jest bardzo szczęśliwa. Kidy pojawiła się na pokazie mody, zachwyciła wyglądem.

Jak wyglądała Renata Kaczoruk na pokazie mody?

Renata Kaczoruk może poszczycić się idealnie szczupłą sylwetką. Do tej pory pojawiała się raczej w krótkiej fryzurze, która podkreślała jej wielkie oczy. Jednak na poniedziałkowej imprezie pokazała całkiem nowe uczesanie. Mimo że głowę nakryła stylowym kapeluszem, to i tak widać było falujące pasma sięgające do szyi modelki. W nowej odsłonie radośnie prężyła się na ściance w białej koszuli, która wystąpiła w funkcji sukienki, a kowbojskie buty dopełniały stylizacji.

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Renata Kaczoruk - pokaz MMC

Renata Kaczoruk - pokaz MMC

Renata Kaczoruk - pokaz MMC

Renata Kaczoruk - pokaz MMC

Renata Kaczoruk - pokaz MMC

Renata Kaczoruk - pokaz MMC

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×