Szukaj

Renata Kaczoruk jest w ciąży z Kubą Wojewódzkim? Intrygujące zdjęcie gwiazdy i gratulacje od znajomych

Renata Kaczoruk w ciąży! Kuba Wojewódzki ojcem

Kuba Wojewódzki zostanie ojcem?

Wczoraj na profilach Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk na Instagramie pojawiły się zdjęcia z wymownymi hasztagami. Najpierw showman zasugerował, że w jego życiu czas na “zmiany, zmiany”, a kilka godzin później modelka zdradziła, że jest “szczęściarą”, która “zakochała się w złym chłopcu”. Fani wzięli pod uwagę tylko dwie opcje – dziecko albo ślub, z większym naciskiem na to pierwsze.

Chociaż obserwatorzy próbowali wywołać Kubę do jakiejś reakcji na gratulacje związane z ewentualną ciążą partnerki, ten milczał jak grób. Wyjątkiem był komentarz pozostawiony najprawdopodobniej przez znajomą dziennikarza:

Kuba nareszcie – takie geny nie mogą się zmarnować 🙂

Kuba odpowiedział krótkim “I love you”. Wątek na swoim profilu kontynuowała Renata Kaczoruk, która napisała lakoniczne… “tak”.

Zobacz: Kuba Wojewódzki jest gotowy na ślub!

Czy to oznacza, że Renata Kaczoruk jest w ciąży, a Kuba Wojewódzki zostanie ojcem? Pokryciem dla tej teorii są słowa Króla TVN, które padły w wywiadzie dla “Polityki” z 2013 roku:

Nie wyobrażam sobie swego życia bez ciągu dalszego. Nie wyobrażam sobie siebie bez swojej kontynuacji. Z katalogu marzeń, które miałem jako mały chłopiec, spełniły się właściwie wszystkie. Nie spełniło mi się posiadanie dzieci i nie mam żadnego problemu ani zdrowotnego, ani psychicznego, ani wynikającego z mojej zdolności lub niezdolności, żeby tego nie zmienić. Mimo że oczywiście jestem pierwszym etatowym bolszewiko-chamo-gejem RP. Planuję i to. Nie wyobrażam sobie, żebym z tego zrezygnował, bo szkoda takich zacnych genów

Dodatkowo, na początku maja tego roku Renata zaskoczyła wpisem na temat ślubu:

Dlaczego dwoje ateistów nie spotka się przed ołtarzem? Bo już wyszli z Kościoła. #żart#logiczny#tabloidowy #nie#mam #w#sercu #krzyża #I’m#an#Ateist

Wszystko wskazuje, że związek Kuby i Renaty wchodzi w nowy etap. Niezależnie od tego, czy jest to ciąża, ślub, albo kolejna medialna prowokacja, gratulujemy takiej miłości.

Kwestią czasu jest, aż wyjaśni się, o co w tym wszystkim chodzi. Na ten moment pewne jest jedno, ta dwójka nigdy nie przestanie dostarczać nam emocji.

Zobacz: Kaczoruk pokazała prezent urodzinowy jakim wzruszyła Wojewódzkiego

Renata Kaczoruk jest w ciąży? Kuba Wojewódzki ojcem?

Renata Kaczoruk jest w ciąży? Kuba Wojewódzki ojcem?

Ślub Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk odbędzie się lada dzień?

Ślub Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk odbędzie się lada dzień?


×