Szukaj

Przyłapani! Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki znów są razem! Wydał ich jeden, drobny szczegół

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki są razem?

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki są razem?

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki znów są razem?

Rozstanie Kuby Wojewódzkiego Renaty Kaczoruk było dla wszystkich sporym szokiem. Jeszcze nie tak dawno Kuba wspierał ukochaną w Tańcu z Gwiazdami, a teraz nagle koniec? Jakby tego było mało, żadne z nich nie skomentowało rozstania, a w social mediach plotki krążyły naprawdę przeróżne. Prasa również nie pomagała, wymyślając kolejne powody i nakręcając tajemniczą atmosferę.

Miało chodzić o stosunek do małżeństwa, do dzieci, do rodziny. O seksistowskie opinie, jakie krążą o Kubie w show-biznesie, o konflikty z innymi gwiazdami… Lista jest długa i szeroka:

Renata zawsze poważnie traktowała rodzinę. Takie podejście do zaręczyn i ślubu sprawiało jej przykrość. Renata czuje się feministką i trudno jej było znieść to, że Kuba ma wizerunek seksisty. przez to i ona stała się obiektem ataków i żartów. Pisano przecież często, że partner załatwił jej karierę w mediach, robiono sobie dowcipy z różnicy wieku, jaka ich dzieli. Renata to bardzo wrażliwa dziewczyna. Po prostu miała już dosyć bycia wiecznie na cenzurowanym. To także był jeden z powodów ich rozstania – wyjawia Flesz

Okazuje się, że wszystkie te doniesienia mogą być ostatecznie wyssane z palca, a para znów do siebie wróciła. A przynajmniej bardzo możliwe, że podejmuje takie próby – zdradziło ich jedno nagranie na InstaStory Renaty. Na nagraniu widać stół i pokój w tle; telewizor, kanapę. Niby nic ciekawego. Dopóki nie wejdziemy na profil Kuby i nie zorientujemy się, że kanapa ma dokładnie taki sam deseń jak ta, która widnieje na jego zdjęciu, a stół i ustawienie telewizora również nie odbiegają od tego, które możemy podziwiać w świetle dnia.

Jak myślicie? Są razem czy jednak nie?

Kuba Wojewódzki nie wytrzymał i skomentował samotne wakacje Renaty Kaczoruk. Nieźle jej dogryzł

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki przyłapani na randce! Jednak nadal są parą?

Renata Kaczoruk pokazała słodkie zdjęcie ze swoją nową miłością! „Zakochałam się”


Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki są razem?

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki są razem?

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki są razem?

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki są razem?

Renata Kaczoruk w Portugalii

Renata Kaczoruk w Portugalii

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×