Szukaj

Renata Kaczoruk pokazała się bez makijażu i wyjawiła o czym marzyła jako dziewczynka: „Jako mała, zodiakalna rybka…”. Ale słodko!

Renata Kaczoruk Bal TVN 2017

Renata Kaczoruk Bal TVN 2017

Renata Kaczoruk bez makijażu

Gwiazdy coraz chętniej pokazują swoje zdjęcia bez makijażu i nie ma w tym nic dziwnego. W czasach, w których kładzie się nacisk na naturalność, zdrowy tryb życia i aktywność sportową bycie piękną bez wspomagaczy to powód do dumy. Anna Mucha, Małgorzata Socha czy Kinga Rusin coraz chętniej dzielą się zdjęciami w takim wydaniu, a w ich ślady idzie Renata Kaczoruk, która wyznała, że generalnie niezbyt często chodzi umalowana. Oczywiście nie licząc wybiegów i oficjalnych wyjść.

Śliczna modelka pochwaliła się kolejnym zdjęciem w naturalnej odsłonie na swoim Instagramie  i przy okazji podzieliła się z fanami uroczym wyznaniem. Wiecie, kim chciała być jako mała dziewczynka?

Nigdy nie wierzyłam w horoskopy, ale coś w tym jest… ? Jako mała zodiakalna ? chciałam wyrosnąć na małą syrenkę??‍♀️, poznać księcia z bajki i spędzać z nim każdą wolna chwilę nad basenem???☀️? ??i nosić same kolorowe bikini??
Nie sądziłam, ze dzisiejsza technologia pomoże mi rozwiązać najtrudniejszy do zrealizowania element mojego planu… Jak nie rozmyć sobie tuszu do rzęs w wodzie???????(Juz wiecie czemu na co dzień nie nosze zadnego makeupu;)#noplastic#nomakeup #byćkobietabyćkobieta#iniezwariować
#dobranoc! ??

Książę z bajki jest, regularne zdjęcia nad wodnymi akwenami też, wszystko się zgadza. A jak fani zareagowali na zdjęcie Kaczoruk w takim wydaniu?

  • Piękna syrena ??
  • Piękna i mądra! Tak trzymaj ?? Cieszę się, że jest nas więcej #zerosztuczności
  • Wszystko się sprawdziło, książę z bajki też już jest i tak trzymaj..?????

A wy? Kim chciałyście lub chcieliście zostać w latach szczenięcych? 😉

“Taniec z gwiazdami” już promuje nową edycję długimi nogami Renaty Kaczoruk! W tej seksownym mini wygląda jak milion dolarów! [WIDEO]

Ponętna Renata Kaczoruk bez makijażu wynurza się z basenu! Zobaczcie jak wygląda bez retuszu!

Renata Kaczoruk pożycza ubrania od projektantów i ich nie oddaje?


27574181_239370276605058_1934881843430031360_nRenata Kaczoruk bez makijażu

Renata Kaczoruk bez makijażu

Renata Kaczoruk w wannie i w Izraelu

Renata Kaczoruk w wannie i w Izraelu

Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×