Była czołową gwiazdą Złotopolskich, a potem zniknęła z dnia na dzień. Jak dziś wygląda Renata Gabryjelska?

Renata Gabryjelska

Renata Gabryjelska

Renata Gabryjelska była wielką gwiazdą bardzo popularnego serialu Złotopolscy. Kariera stała przed nią otworem, ale ona zdecydowała się zniknąć z show-biznesu. Czy się teraz zajmuje i jak wygląda?

Renata Gabryjelska w latach 90. była wielką gwiazdą polskiej telewizji. Aktorka grała między innymi w serialu Złotopolscy, a dzięki urodzie modelki zdobywała nagrody w konkursach piękności. Ponadto skończyła 2 fakultety i pracowała w agencji PR.

Gabryjelska karierę rozpoczęła w 1993 roku, zdobywając tytuł I Vice Miss Polonia. Z konkursu trafiła prosto na paryskie wybiegi, a już w 1995 roku zadebiutowała u Juliusza Machulskiego w filmie Girl Guide. W latach 1997-2003 występowała w serialu Złotopolscy, gdzie grała Ewę Kowalską. To ta rola przyniosła jej największą popularność. Jednak w 2004 roku postanowiła zrezygnować z aktorstwa i zniknęła z show-biznesu. Postawiła na radykalne zmiany. Czym się teraz zajmuje i jak wygląda?

Jak wygląda i czym się obecnie zajmuje Renata Gabryjelska?

Renata Gabryjelska była jedną z największych gwiazd serialu Złotopolscy, gdzie zagrała Ewę. Miała wszystko — była topmodelką, popularną aktorką, a jej zdjęcia znajdowały się na okładkach najpopularniejszych magazynów. Jednak w pewnym momencie zniknęła — postanowiła na dobre zrezygnować z aktorstwa.

Finalnie wybrała drugą stronę kamery i zajęła się reżyserią. W Dzień Dobry TVN w 2016 roku opowiedziała, jak to się stało, że zainteresowała ją reżyseria:

Moja kariera aktorska to był taki duży pozytywny zbieg okoliczności. To, że stoję teraz po drugiej strony kamery, to jest taka kontynuacja. Chyba lepiej się czuję jako reżyserka niż jako aktorka.

Mówiła wtedy również o wielkich zmianach, które zaszły w jej życiu:

Myślę, że dojrzewałam do pewnej zmiany. Cisza wokół mojej osoby była spowodowana tym, że stałam po drugiej stronie kamery. I te lata, kiedy mnie nie było w serialach, poświęciłam na naukę. Robiłam dokumenty, krótkometrażowe filmy, reżyserowałam reklamy. Dużo się w moim życiu działo – zwirzała się wtedy.

Warto dodać,  że na swoim koncie ma licznie nagradzane filmy dokumentalne. Jest osobą bardzo zajętą — realizuje się, pracując w nowoczesnej wytwórni filmowej Alvernia Studio.

Była gwiazda Złotopolskich mimo wszystko nie unika branżowych imprez i pojawia się na ściankach. Jest także bardzo aktywna w social mediach. Tam pokazuje swoje pasje. Są też liczne selfie i zdjęcia z siłowni, bo Gabryjelska ciągle może poszczycić się nienaganną figurą i świetną formą. Trudno uwierzyć, że ma 48 lat, bo wygląda na zdecydowanie mniej.

Prywatnie jest żoną założyciela RMF FM Stanisława Tyczyńskiego.

 


Renata Gabryjelska

Renata Gabryjelska

Renata Gabryjelska

Renata Gabryjelska

Renata Gabryjelska

Renata Gabryjelska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×