Z „Top Model” do nowego show TVN-u! Religijny przystojniak rozpoczyna poszukiwania ognistego romansu

Szymon Reich w programie Hotel Paradise

Szymon Reich w programie Hotel Paradise

Szymon Reich w programie Hotel Paradise. Czy uczestnik programu Top Model, który znany jest z konserwatywnych poglądów, znajdzie miłość w telewizyjnym show? 

Szymon Reich w 2018 roku zgłosił się do programu Top ModelNa casting przyszedł z siostrą Sophie. Rodzeństwu udało się nie tylko przejść pierwsze dwa etapy, ale także zamieszkać w domu modeli. Niestety ich przygoda z show nie trwała długo – nie dotarli nawet do półfinału.

Widzowie mogli lepiej poznać brata i siostrę, którzy są bardzo wierzącymi ludźmi. Wiary nie tylko nie ukrywali w programie, ale także gdy ich przygoda dobiegła końca. Dowodem mogą być słowa modela, który w jednym z wywiadów powiedział, że w codziennym życiu stara się być autentyczny i dlatego nigdy nie ukrywał, że wierzy:

Uważam, że autentyczność i szczerość zawsze wygrywają. Jeśli nie jesteśmy zaznajomieni z naszą wiarą, to jak możemy przyprowadzić innych do Jezusa? Jeżeli mam silną relację z Bogiem, rozeznaję ją na podstawie wiary i rozumu, to ludzie to zauważają i stwierdzają: „Jesteś wierzący, a taki normalny”. — mówił Szymon w rozmowie ze Stacją 7. 

Szymon Reich w programie Hotel Paradise

Okazuje się, że Reich dołączy do Hotel Paradise, programu, w którym uczestnicy szukają drugiej połówki. Przypomnijmy, że grupa singli zamieszka na rajskiej wyspie Bali, gdzie będzie próbowała znaleźć miłość i jak najdłużej uniknąć eliminacji. Przeszkadzać będą w tym nowi uczestnicy, którzy co jakiś czas będą pojawiać się na wyspie. Zwycięży ta para, której uda się dojść do wielkiego finału.

Paradise Hotel - ruszyły castingi do nowego programu

Paradise Hotel – ruszyły castingi do nowego programu

Czy Szymonowi uda się uniknąć pokus i dotrze do ostatniego odcinka? O tym przekonamy się już niedługo. Program wystartuje już 24 lutego. Odcinki będzie można oglądać na antenie TVN7.

Zobacz także: Klaudia El Dursi podnosi temperaturę na planie „Paradise Hotel”. Pierwsze zdjęcia są bardzo HOT!

 


Szymon Reich – Bestsellery Empiku 2019

Szymon Reich – Bestsellery Empiku 2019

Szymon i Sophie Reich – prezentacja biżuterii Zozo na zimę 2018

Szymon i Sophie Reich – prezentacja biżuterii Zozo na zimę 2018

Szymon Reich i Żaklina Ta Dinh – sesja na lodowcu w Austrii, Top Model 7 – odcinek 7

Szymon Reich i Żaklina Ta Dinh – sesja na lodowcu w Austrii, Top Model 7 – odcinek 7

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×