Relacja Harry’ego z teściową. Tabloid ujawnia kulisy. Pisze o zgrzytach, ale bardziej zaskakuje coś innego. „Ona jest jak królowa”

Meghan, Harry i Doria Ragland

Meghan, Harry i Doria Ragland

Książę Harry może liczyć na wyjątkowe wsparcie swojej teściowej Dorii Ragland. Kiedy połączą siły, nie ma na nich mocnych. Co donosi zagraniczna prasa?

Matka Meghan Markle, Doria Ragland, jest jedną z najciekawszych osób, które znalazły się w kręgu brytyjskiej rodziny królewskiej. Instruktorka jogi z dredami i kolczykiem w nosie niekoniecznie kojarzy się z dworem i sztywną etykietą. Mimo to kobieta świetnie odnalazła się w nowej roli. Zyskała także ogromną sympatię nie tylko Harry’ego, ale także obserwatorów życia pałacowego.

Kolorowa prasa donosi właśnie, że mimo całej miłości, jaką Harry ją darzy, stała się zbyt częstym gościem w Motecito. Na tym jednak nie koniec – bo paradoksalnie najnowsze wiadomości mówią też o tym, że książę i Doria łączą siły.

Jaką relację z teściową ma książę Harry?

Mama księżnej Sussex, Doria Ragland, stała się stałym gościem w Montecito. Podobno wrzuca swoje przysłowiowe dwa grosze do wszystkiego, od prowadzenia domu po wychowywanie Archiego i Lilibet.

Harry ledwo może coś powiedzieć, a to doprowadza go do szału – mówi informator  „New Idea”. – Doria jest cudowną kobietą, ale książę po prostu chce spędzić trochę czasu sam na sam z żoną i dziećmi. Doria nie toleruje też złych nastrojów Harry’ego ani „uprzywilejowanego marudzenia”, co powoduje napięcie. Nigdy nic nie mówi, ale go to denerwuje.

Nie jest to jednak cały obraz relacji między Harrym i jego teściową. Bo o ile pojawiają się niewielkie zgrzyty w codziennym życiu, o tyle w obliczu poważnych spraw, książę i mama Meghan jednoczą siły. Syn Diany odnalazł w niej oparcie i wielkiego przyjaciela.

Ma w sobie wielkie ciepło. Nie jest osobą, która szuka uwagi, a dla Harry’ego jej dyskrecja i milczenie są bardzo ważne. Doria godnie milczy o swojej córce, podczas gdy jej ojciec, Thomas Markle, udziela wywiadów o ich trudnej relacji. Meghan zawsze całkowicie jej ufała, a teraz stała się oparciem dla Harry’ego, który stracił swoją własną matkę jako dziecko.

Od początku znajomości córki z księciem Doria okazywała Meghan wsparcie – najpierw pomagała utrzymać w sekrecie jej związek z Harrym, a potem wspierała podczas walki z natrętną prasą. Jest też jedyną osobą z rodziny księżnej Sussex, która w przeciwieństwie do ojca, Thomasa i przyrodniej siostry, Samanthy, nigdy nie zdecydowała się zabrać głosu w jej sprawie.

Doria udzielała parze rad. Kiedy Meghan i Harry ogłosili, że rezygnują z funkcji, by być niezależnymi finansowo, książę natychmiast skontaktował się z Dorią. Bycie niezależną finansowo zawsze było dla niej ważne. Harry w szczególności zwraca się do niej o rady. Ona jest jak królowa – nigdy nie narzeka i nigdy nie wyjaśnia.

Trzeba przyznać, że takiej teściowej można Harry’emu pozazdrościć.


Meghan Markle z matką Dorią Ragland i księciem Harrym promują charytatywną książkę kucharską

Meghan Markle z matką Dorią Ragland i księciem Harrym promują charytatywną książkę kucharską

Doria Ragland matka Meghan Markle na beżowo

Doria Ragland matka Meghan Markle na beżowo

Matka Meghan Markle – Doria Ragland – przed swoim domem

Matka Meghan Markle – Doria Ragland – przed swoim domem

Komentarze

 • Gość pisze:

  Zzz
  Jak Meghan jest karierowiczka l, tym kim jest Kate z całą rodziną Mideltonow, którzy kilkanascie lat urabiali Williama, żeby się wcisnąć do BRK, a teraz zyje z tego cala rodzina i czeka dalej, aż Elka i Karol pójdą do Filipa i powstanie „królestwo mideltonskie” :))

 • Gość pisze:

  Dlaczego wciąż piszecie o nich księżna i książę? Przecież królowa Elżbieta jasno stwierdziła, że nie mają prawa używać tytułów.

  • Gość pisze:

   Umiesz czytać?
   To najpierw skorzystaj z alfabetu, wejdz na stronę BRK i przekonaj się jakie brednie piszesz.

 • zzz pisze:

  Raczej mam do ludzi nosa… Megan zupełnie mnie nie przekonuje to zwykła karierowiczka.

  • Gość pisze:

   @zzz
   „Raczej mam do ludzi nosa” i ten mi podpowiada, że jesteś sfrustrowana laską, która wiedzie nudne życie i chętnie by się z Meghan zamieniła.

 • Do Gośćipkis pisze:

  Naucz się pisać i dopiero komentuj „fauszywa”🤣🤣🤣

 • Gośćipkis pisze:

  Mégane to pasztet jakich malo do tego ta fauszywa miska jest tyle kozackich czarnych kobiet a, tu pasztet

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×