Bratanek sławnej projektantki porwany i zamordowany!

Reinaldo Herrera nie żyje

Reinaldo Herrera nie żyje

Reinaldo Herrera został zamordowany

Co za straszna historia. W czwartkową noc zamordowany został bratanek projektantki Caroliny Herrery, Reinaldo Herrera! 34-latek jadł kolację ze swoim partnerem biznesowym Fabrizio Mendozą w restauracji w Caracas (Wenezuela), kiedy grupa powiązana z wenezuelskim gangiem zaatakowała mężczyzn i ich porwała. Rodzina projektantki od razu dostała informację, że jeżeli nie zapłaci wysokiego okupu, mężczyźni zostaną zabici. Niestety, mimo błyskawicznego przekazania ustalonej kwoty, obydwaj zostali zabici, a ich ciała wyrzucone przy autostradzie.

Carolina Herrera pochodzi z Wenezueli, mimo, ze od lat pracuje i mieszka w Stanach Zjednoczonych. Miejscowe władze zajęły się już tą sprawą. Policja z Caracas próbuje ustalić bezpośrednią przyczynę śmierci obu mężczyzn oraz ile pieniędzy zostało przekazane gangowi przez rodzinę projektantki.

Carolina Herrera na swoim Instagramie opublikowała oficjalne oświadczenie:

Dziękujemy za wszelkie ciepłe słowa, które spływają do nas w tym trudnym czasie. Mam jedynie nadzieję, że śmierć naszego bratanka Reinaldo i jego przyjaciela Fabrizio przysłuży się do zakończenia rzezi i serii morderstw, które są popełniane na młodych ludziach w Wenezueli. Wyniki wyborów w Wenezueli muszą być respektowane, a komunistyczna dyktatura w końcu musi zostać unicestwiona!

Bardzo współczujemy, trudno sobie wyobrazić co można czuć w takiej sytuacji.

Zobacz: Szokujące doniesienia w sprawie śmierci Magdaleny Żuk! Padła ofiarą handlu ludźmi?

Reinaldo Herrera został zamordowany

Reinaldo Herrera został zamordowany

Carolina Herrera - bratanek projektantki został zamordowany

Carolina Herrera – bratanek projektantki został zamordowany


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×