Reese Witherspoon pokazała dzieci i męża. Z całą rodziną świętuje swoje 44. urodziny

Reese Witherspoon

Reese Witherspoon

Reese Witherspoon skończyła 44 lata. Z tej okazji pokazała urodzinowy portret rodzinny. Jak gwiazda celebruje swoje święto?

Reese Witherspoon to amerykańska aktorka, którą najbardziej rozsławiła rola przebojowej i inteligentnej Elle Woods w filmie Legalna Blondynka. Okazał on się takim hitem, że producenci postanowili stworzyć sequel, który równie mocno spodobał się publiczności. W tym roku na ekranach kin zobaczymy trzecią część przygód pięknej prawniczki.

Reese Witherspoon pokazała zdjęcie z rodziną

Trudno uwierzyć, że aktorka kilka dni temu obchodziła swoje 44. urodziny. Z tej okazji na Instagramie opublikowała wspólne zdjęcie z rodziną. Ten wyjątkowy dzień postanowiła uczcić w bardzo kameralnym gronie. Nie poszła za przykładem innych gwiazd Hollywood i nie urządziła hucznego przyjęcia. Reese zdecydowała się po prostu pójść na długi, odprężający spacer.

Aktorka wraz z mężem Jimem Tothem wychowuje trójkę dzieci. Dwoje z pierwszego małżeństwa z Ryanaem Philippem: 20-letnią córkę Avę, 16-letniego syna Deacona, oraz wspólnego syna pary, siedmiolatka Tennessee’ego.

Pod dodanym na Instagramie zdjęciem czytamy:

Jedne z najlepszych urodzin kiedykolwiek. Tyle przemyślanych, pięknych, serdecznych wiadomości od wielu z Was. Kilka wierszy, domowy posiłek, wspaniały występ mojego przyjaciela, długi spacer z moją rodziną….wszystkie prezenty prosto z serca. Dziękuję, że dzięki Wam czuję się kochana. Jestem szczęściarą.

Nie sposób nie zauważyć, jak bardzo do aktorki podobna jest jej córka Ava. Patrząc na fotografię można je ze sobą pomylić, tym bardziej, że Reese Whiterspoon nadal może się pochwalić zarówno urodą, jak i figurą nastolatki.

Pod zdjęciem pojawiło się ponad 6 tysięcy komentarzy z urodzinowymi życzeniami, do których i my się dołączamy.


Reese Witherspoon - 44 urodziny

Reese Witherspoon - 44 urodziny

Reese Witherspoon pokazuje swoje

Reese Witherspoon pokazuje swoje "walentynki" – Dzień Zakochanych 2018

Reese Witherspoon w ulubionych sneakersach, Instagram

Reese Witherspoon w ulubionych sneakersach, Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×