Polsat ostro reaguje na sceny ze statuetką dla Maneskin. Fani zespołu będą niepocieszeni

Reakcja Polsatu na wręczenie statuetki dla Maneskin

Reakcja Polsatu na wręczenie statuetki dla Maneskin

Echa afery z Maneskin nie milkną. Po tym, jak zespół pozbył się pamiątkowej statuetki od organizatorów SuperHit Festiwal, zareagował Polsat. To, co zrobiła stacja, z pewnością nie zadowoli fanów grupy.

Tegoroczny konkurs Eurowizji z dużą przewagą punktową wygrał zespół Maneskin. Grupa zaprezentowała się w maju na scenie w Rotterdamie i od początku nie miała sobie równych. Rockowa kapela z Włoch spotkała się z uznaniem jurorów i widzów zgromadzonych przed telewizorami. Krótko po tym, jak ogłoszono zwycięstwo, do muzyków zaczęły napływać kolejne propozycje, a oni wyruszyli w trasę koncertową po Europie.

Artyści zaskakują podczas każdego występu nie tylko wspaniałymi brzmieniami, ale i pomysłowymi stylizacjami. Podczas koncertu w Paryżu wokalista Damiano David zaprezentował się wszystkim w sukience mini, gorsecie i pełnym makijażu. W miniony weekend zespół był gościem podczas SuperHit Festiwal w Sopocie. Ich występ na długo zapadnie widzom w pamięci.

Sopot 2021. Maneskin wywołało skandal na scenie. Strój to jeszcze nic przy gejowskim pocałunku Damiano Davida

Polsat ostro reaguje na zachowanie zespołu Maneskin

Telewizja Polsat udostępniła na swoim kanale na platformie YouTube fragment koncertu, na którym Maciej Dowbor i Karolina Gilon wręczyli muzykom złote płyty i pamiątkową statuetkę festiwalową. Widzowie już wtedy nie kryli swojego niezadowolenia, ponieważ prowadzący przemawiali do Maneskin w języku polskim oraz nie wyjaśnili, dlaczego otrzymali wspomniane wcześniej wyróżnienia.

Czara goryczy przelała się jednak w dniu, w którym basistka grupy wręczyła statuetkę jednemu z przechodniów. Na nic zdały się tłumaczenia, że jej zachowanie nie miało na celu obrazić organizatorów wydarzenia. Na prośbę magazynu Plejada głos w tej sprawie zabrał managment Maneskin, który w oficjalnym oświadczeniu wyjaśnił, dlaczego Victoria pozbyła się nagrody.

[…] Management zespołu Maneskin przekazał nam informację, że zespół zakochał się w polskich fanach i chciał dać im coś naprawdę specjalnego, żeby podziękować im za dni i noce, które spędzali pod hotelami i za całe wsparcie fanów, które czuli podczas wizyty w Polsce – przekazał Plejadzie management za pośrednictwem wydawnictwa Sony.

Mimo to włodarze Polsatu podjęli decyzję o usunięciu wideo z oficjalnego kanału stacji. Jeden z Internautów jednak zdążył wrzucić nieoficjalnie filmik na swój profil, ale i on został skasowany. Okazuje się, że właściciele nagrania przesłali żądanie usunięcia treści z powodu naruszenia praw autorskich. Tym samym fani grupy stracili ostatnią możliwość na ponowne obejrzenie tego nagrania.


Maneskin - Sopot 2021

Maneskin - Sopot 2021

Maneskin - Sopot 2021

Maneskin - Sopot 2021

Maneskin - Sopot 2021

Maneskin - Sopot 2021

Komentarze

 • Gość100 pisze:

  Dziadami serio?!? „Podniecamy”się nimi ponieważ mają przecudowne piosenki. Nie osiągneli sukcesu?!!? Wygrali Eurowizje a ty piszesz nic nie osiągneli!? Żałosne. Mają nas w poważaniu?!? Tu cie zdziwię od kilku fanów z polski dostali biżuterię i na relacjach czy zdjęciach, a nawet filmach na żywo założyli ją. Robią chętnie zdjęcia i dają autografy niby jest koronawirus a oni nie odmawiają tego. W Sopocie na lotnisku było zmęczeni po podróży, ale robili zdjęcia. I mają Polskę w poważaniu?!?

 • Gość100 pisze:

  Dziadami serio?!? „Podniecamy”się nimi ponieważ mają przecudowne piosenki. Nie osiągneli sukcesu?!!? Wygrali Eurowizje a ty piszesz nic nie osiągneli!? Żałosne.

 • Gość pisze:

  Szkoda że nie widzą problemu w sobie. Prowadzacy masakra powinno ich wydalić z Polsatu i tyle na tym!!!!!!@

 • Gość pisze:

  Szkoda, że nie napisali niektórych faktów. Na przykład tego, że zespół nie chciał tego brać, bo na lotnisku mogli uznać tą statuetkę jako broń gdyż miała ostre krawędzie.

 • Xd pisze:

  Oni ją oddali bo nie mogli jej wnieść do samolotu bo ma za ostre brzegi i mogła zostać uznana za broń i tak się stało więc statułetka została na lotnisku w Polsce więc xd dla tego artykułu

 • Gość pisze:

  Wstyd Polsat. Cenzura. Za zachowanie waszych prowadzących powinni zejść ze sceny. Zenada…

 • Gośćmi pisze:

  Podniecacie się byle dziadami z Eurowizji. Im więcej szumu,tym lepiej dla nich. Polskę i polskich fanów mają w głębokim poważaniu. Jeszcze nie osiągnęli żadnych sukcesów, jakim prawem mówi się o nich ” gwiazdy”???

 • Aha pisze:

  Ale nie wciskajcie ludziom kitu, bo nagranie zniknęło jeszcze przed tą całą „aferą” z oddania nagrody przez zespół.

 • Gość pisze:

  Taki live kogo to obchodzi biznes jest biznes waźne źe gadają a gdzie nastepcy pana rzeźniczaka i kaka..we królowe i to inni są pierd..lnęci ale waźne źe gadają ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×