Książę William nieźle podpadł córce. 7-letnia księżniczka Charlotte pokazała charakterek na oficjalnym wystąpieniu

Książę William i księżniczka Charlotte

Książę William i księżniczka Charlotte

Książę William zapozował do zdjęcia z trzema kobietami. Na fotografii uwieczniono reakcję księżniczki Charlotte. Wyraźnie nie spodobało jej się, że tata pozuje u ich boku. To, co zrobiła rozbawiło internautów. 

Brytyjska rodzina królewska wzbudza zainteresowanie nie tylko wśród rodaków, ale ma swoich fanów niemal na całym globie. Ich losami chętnie interesują się także Polacy. Królowa Elżbieta II dzierży koronę już od 70 lat, a w kolejce do tronu czekają: jej syn Karol, wnuk William i prawnuk George. To oni znajdują się w pierwszej linii sukcesji. Książę William i jego żona Kate postarali się o to, aby nie zabrakło kolejnych kandydatów do objęcia najważniejszej funkcji w rodzinie. Razem wychowują troje dzieci.

Najstarszy z nich jest 9-letni George, kolejna na świat przyszła ich córeczka Charlotte, a najmłodszy z całej trójki to 4-letni Louis. Rodzice już powoli zaczynają angażować swoje pociechy w publiczne wystąpienia, a każde ich wspólne wyjście jest szeroko komentowane przez prasę.

Księżniczka Charlotte niezadowolona z zachowania księcia Williama

Na początku czerwca dzieci książęcej pary po raz pierwszy uczestniczyły w pardzie Trooping Colour, która odbyła się z okazji 70-lecia panowania monarchini. Niedawno jednak to sama księżniczka Charlotte pojawiła się z rodzicami na Igrzyskach Wspólnoty Narodów w Birmingham. 7-latka z zaciekawieniem oglądała kolejne zmagania sportowców, a gdy stroiła zabawne miny do paparazzi, co rozbawiło fanów rodziny królewskiej.

Kadry z imprezy sportowej szybko obiegły media, a w sieci zaczęły też krążyć fotografie zrobione przez innych uczestników wydarzenia. Oczywiście pojawienie się książęcej pary nie umknęło osobom zgromadzonym na trybunach. W pewnym momencie trzy kobiety poprosiły księcia Williama o wspólne „selfie”. Następca tronu chętnie zapozował do ujęcia, a ktoś uchwycił reakcję jego córeczki. Charlotte zrobiła uroczą naburmuszoną minę.

Wygląda na to, że księżniczka mogła być zazdrosna o swojego tatę. Niemniej jednak jej reakcja jest naprawdę rozczulająca.


Księżna Kate i księżniczka Charlotte

Księżna Kate i księżniczka Charlotte

Księżna Kate i księżniczka Charlotte

Księżna Kate i księżniczka Charlotte

Księżna Kate i księżniczka Charlotte, Książę William

Księżna Kate i księżniczka Charlotte, Książę William

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×