Roksana Węgiel nagrała piosenkę z legendami polskiej sceny. Takiego połączenia głosów jeszcze nie było [WIDEO]

Razem Robimy Dobro

Razem Robimy Dobro

Polskie gwiazdy wspólnie nagrały wielki hit. Wśród artystów są: Roksana Węgiel, Urszula, Patrycja Markowska, Małgorzata Ostrowska i Artur Gadowski. A wszystko w szczytnym celu!

W czasach niełatwych dla rodzimej kultury kilkunastu polskich artystów postanowiło stworzyć razem coś dobrego i ważnego – ponad podziałami. Wszystko z inicjatywy zespołu Golden Life i ich managera Jarka Jurka. Zapragnęli dodać otuchy sobie i innym poprzez pozytywny, muzyczny przekaz.  I tak zrodziła się piosenka, w której tekście wybrzmiewa idea wspólnego działania pomimo przeszkód, na przekór wszystkim przeciwnościom: Warto razem trzymać się! Dochód z piosenki zostanie przeznaczony na Fundację Dzieciom „Zdążyć z pomocą”.

Piosenka „Razem” została nagrana i zrealizowana całkowicie pro bono przez ikony i największe gwiazdy polskiej sceny tj. Roksana Węgiel, Patrycja Markowska, Małgorzata Ostrowska, Urszula, Adam Wolski (Golden Life),  Artur Gadowski (IRA), Grzegorz Kupczyk (CETI), Felicjan Andrzejczak, Andrzej Krzywy (De Mono), Staszek Karpiel-Bułecka, Zuza Jabłońska, Natalia Zastępa i Żelka.

No i jest! Pierwsza odsłona akcji Razem Robimy Dobro – PREMIERA wyjątkowego utworu pt. RAZEM. Nagrałam go w towarzystwie fantastycznych artystów, a zrobiliśmy to w szczytnym celu! Dochód ze sprzedaży i odsłuchu piosenki zostanie przeznaczony na doposażenie oddziałów rehabilitacyjnych Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. DOBRO jest kwintesencją człowieczeństwa! – napisała na swoim FB Małgorzata Ostrowska.

No i jest! Pierwsza odsłona akcji Razem Robimy Dobro – PREMIERA wyjątkowego utworu pt. RAZEM. Nagrałam go w towarzystwie…

Opublikowany przez Małgorzatę Ostrowską Piątek, 29 maja 2020

Do odsłuchania piosenki zaprasza też Roksana Węgiel:

Hejka kochani!  Koniecznie zobaczcie teledysk do piosenki Razem Robimy Dobro. – „Razem”, w której oprócz mnie pojawiła się plejada gwiazd – napisała młoda gwiazda na FB.

Sylwia Kupczyk przedstawicielka projektu tłumaczy skąd wziął się pomysł na tę piosenkę. Grupa ludzi dobrej woli w czasie epidemii zapragnęli zrobić coś dobrego i ważnego. Zaprosili więc do współpracy kilkunastu polskich artystów i stworzyli projekt Razem Robimy Dobro, a w jego ramach nagrali piosenkę Razem.

Nasz projekt obejmie jednak więcej wydarzeń, takich jak koncerty online czy challenge, a wszystko po to, by budować popularność utworu, z którego dochód przeznaczymy na Fundację Dzieciom „Zdążyć z pomocą” – mówi Sylwia Kupczyk.

Dziś odbyła się premiera teledyski do piosenki. Jako że klip powstawał w czasie pandemii, każdy z artystów swoją część nagrywał u siebie w domu lub w studiu nagraniowym. Pozytywny przekaz utworu daje mu szansę na to, by został przebojem lata. Podoba wam się?


Roksana Węgiel na MTV EMA 2019

Roksana Węgiel na MTV EMA 2019

Małgorzata Ostrowska

Małgorzata Ostrowska

Urszula

Urszula

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×