Pokochały go miliony widzów. Nie żyje 25-letnia gwiazda „Niani”

Niania

Niania

Raphael Coleman nie żyje. Aktor, który zadebiutował w Niani u boku Colina Firtha i Emmy Thompson, zmarł nagle w wieku 25 lat. O tragicznej śmierci młodego mężczyzny poinformowała jego matka.

Raphaela Colemana najbardziej pamiętamy z roli mądrego urwisa Erica z brytyjskiego filmu komediowego Niania. Podczas pracy na planie miał zaledwie 11 lat. Później zagrał w horrorze To żyje i Czwartym stopniu z Millą Jovovich.

Ostatni raz pojawił się w tytułowej roli w krótkometrażowym Edward’s Turmoil, za co zdobył nagrodę na Brussels Short Film Festival i tytuł najlepszego młodego aktora na British Independent Film Festival.

Ale film nie był jego przeznaczeniem. Porzucił świat kina, by ukończyć zoologię na Uniwersytecie w Manchesterze, a następnie, jako aktywista, oddał się dbaniu o przyrodę. Dołączył do grupy Extinction Rebellion, która prowadzi kampanie społeczne promujące ochronę środowiska i ratowanie dzikich zwierząt.

Znając naukę, nie mam innego wyboru, niż mówienie prawdy i trzymanie się swojej moralności w obliczu tej prawdy. Nie będę stał i bezczynnie patrzył jak świat płonie. napisał Colman w eseju dla Extinction Rebellion o tytule „This is Why I Rebel”.

Raphael Coleman nie żyje

Raphael Coleman nie żyje

Raphael Coleman nie żyje. Przyczyny śmierci aktora

Nic nie wskazywało na problemy zdrowotne Raphaela Colemana. Były aktor zmarł nagle po tym, jak przewrócił się podczas biegania. Niestety reanimacja nie przyniosła skutku.

Spoczywaj w pokoju mój ukochany synku Raphaelu Colemanie, aka Iggy Fox. Umarł robiąc to, co kochał, pracował w najszlachetniejszej  sprawie. Jego rodzina nie może być bardziej dumna. Celebrujmy wszystko, co osiągnął w swoim krótkim życiu i doceńmy jego dziedzictwo – napisała na Twitterze mama aktora, Liz Jensen.

Dokładna przyczyna śmierci nie jest jeszcze znana.


Raphael Coleman

Raphael Coleman

Raphael Coleman

Raphael Coleman

Raphael Coleman

Raphael Coleman

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×