Mocne słowa znanego rapera. Oskarża LGBT o pożary w Australii. Kontrowersyjna opinia oburzyła fanów

Tau o przyczynach pożarów

Tau o przyczynach pożarów

Tau, znany chrześcijański raper, wskazał przyczynę pożaru w Australii. Nie zgadza się z opiniami specjalistów i uważa, że mieszkańcy tamtych terenów sami sprowadzili na siebie kryzys. Jego kontrowersyjna teoria wzburzyła internautów. Jak zareagowali?

Australia zmaga się z wielkim kryzysem. W wyników szalejących pożarów, śmierć poniosły już 23 osoby, a także ponad 500 ssaków, ptaków i gadów. Naukowcy twierdzą, że to wynik kryzysu klimatycznego, który został spowodowany zbyt suchym i gorącym okresem, co doprowadziło do ocieplenia klimatu.

Nie wszyscy zgadzają się z tą opinią. Wśród nich jest Tau, raper znany z chrześcijańskich poglądów. Jego opinia wstrząsnęła internautami. Dlaczego?

Tau o pożarach w Australii. Kontrowersyjna opinia

W najnowszym filmiku Raport z Wojny o Duszę przekonuje, że Australijczycy sami na siebie sprowadzili klęskę żywiołową. Wszystko przez legalizację małżeństw homoseksualnych, a także zmianę prawa aborcyjnego:

Takie kataklizmy to znaki czasów, to konsekwencje grzechów. Pamiętajmy, że w Australii panuje straszliwe prawo aborcyjne, które pozwala zabijać dziecko nawet do samego momentu urodzenia. Oprócz tego Australia promuje LGBT i przeróżne ideologie niszczące moralność człowieka. A więc co siali, teraz zbierają.

Z jego opinią nie zgadza się większość internautów, którzy w komentarzach pod filmikiem pisali, że nie ma racji. Nie potrafili ukryć wzburzenia, pisząc, że:

  • Według Ciebie to gniew Boży… Według innych to ilość łatwopalnego eukaliptusu w Australii, który był główn przyczyna pożarów w Portugalii jakiś czas temu…
  • Bardzo denerwuje mnie to, ze najwięcej do powiedzenia na temat aborcji maja faceci 🙂 wracaj na ziemie chłopie, doedukuj się. Tego Ci życzę w nowym roku.
  • To wina LGBT – jak zarówno osób trzecich nie podzielających czyjejś opinii i osób będących za aborcjom. Jak jesteś taki opisany może jako wolontariusz polecisz do Australii nieść pomoc?

Raper nie odpowiedział na zaczepki swoich obserwujących.

Zobacz: Wstrząsający post Agnieszki Chylińskiej. Pokazała, co zrobiła jej córeczka. Serce pęka…


Tau o przyczynach pożarów

Tau o przyczynach pożarów

Tau o przyczynach pożarów w Australii

Tau o przyczynach pożarów w Australii

Tau o przyczynach pożarów w Australii

Tau o przyczynach pożarów w Australii

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×