Solar wziął ślub! Na weselu pojawiła się śmietanka polskiego rapu. Nie zabrakło też mini koncertu. Nagranie trafiło do sieci

Solar wziął ślub

Solar wziął ślub

Solar wziął ślub. Raper wczoraj sformalizował związek ze swoją ukochaną. Państwo młodzi urządzili imprezę, na której bawiła się śmietanka polskiego rapu. Zdjęcia i nagrania trafiły do sieci.

Karol Solar Poziemski sformalizował wczoraj swój długoletni związek. Znany raper poślubił matkę swojego dziecka. Zakochani w zeszłym roku powitali na świecie pierwszą pociechę. Muzyk wziął ślub z Magdaleną Dubrawską a na uroczystości oprócz rodziny i najbliższych przyjaciół państwa młodych pojawiło się też mnóstwo znanych muzyków. Solar znany jest głównie z występów w duecie Mateuszem Białasem Karasiem, ale jest on także współzałożyciel CEO i wytwórni SBM Label. To na stał się także inicjatorem ogólnopolskiej akcji #hot16challenge,  a także jej kontynuacji, która miała miejsce podczas pandemii, czyli #hot16challnege2.

31 lipca muzyk i jego ukochana mieli swój wielki dzień. Nagrania z tych wyjątkowych chwil szybko pojawiły się w sieci. Zaproszeni goście relacjonowali wieczór na Instagramie, na platformie YouTube pojawiło się nagranie, podczas którego można zobaczyć występ, jaki podczas wesela dali zaproszeni goście.

Solar już po ślubie. Jak wyglądała uroczystość?

Solar i Magdalena postanowili pobrać się pod gołym niebem. Piękne weselne przyjęcie dzięki sprzyjającej pogodzie odbyło się w plenerze. Uroczystość była organizowana w jednej z warszawskich restauracji, Spokojna 15. Goście doskonale się bawili, o czym świadczyć mogą pojawiające się w sieci nagrania. Widać na nich, że wśród weselnych gości byli między innymi: Mata, Bedoes, Białas, Jan Rapowanie, White2115, KUQE 2115.

Panowie przybyli na przyjęcie w nietypowych strojach. Bedos na przykład miał na sobie skórzaną kurtkę i chustę na głowie. Pan młody natomiast eleganckie obuwie wymienił na znacznie wygodniejsze, czyli sportowe. Panna młoda postanowiła jednak trzymać się tradycji i wystąpiła w tym dniu w pięknej białej sukni.

W pewnym momencie podczas imprezy muzycy nagle weszli na scenę i zaczęli wykonywać swoje własne utwory. Mata zaśpiewał Biały i Młody, a Bedoes, White2115 oraz Kuqe Rundki swoje hity. Do sieci następnego dnia trafił filmik prosto z wesela. Zobaczycie go poniżej. Zdjęcia w naszej galerii.


Solar wziął ślub

Solar wziął ślub

Solar wziął ślub

Solar wziął ślub

Solar wziął ślub

Solar wziął ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×