Ranking najseksowniejszych WAGs w Katarze. Anna Lewandowska wysoko w światowej czołówce! Tak wyglądają najpiękniejsze partnerki piłkarzy

Ranking najseksowniejszych WAGs w Katarze

Ranking najseksowniejszych WAGs w Katarze

Ranking najseksowniejszych WAGs w Katarze. W zestawieniu pojawiła się Anna Lewandowska. Które miejsce zajęła? Jest w ścisłej czołówce z innymi pięknościami. 

Anna Lewandowska to jedna z najbardziej znanych gwiazd rodzimego i światowego show-biznesu. Jest o niej głośno nie tylko ze względu na to, że od 9 lat jest żoną jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. Przede wszystkim zasłynęła jako bizneswoman i guru fitnessu. To dzięki niej fanki regularnie ćwiczą i dbają o zdrową dietę.

Trenerka sama jest najlepszą reklamą firm, które prowadzi – po dwóch ciążach może się pochwalić idealną wręcz figurą. Cały czas też pokazuje na swoim profilu na Instagramie proponowane posiłki i motywuje swoje obserwatorki do tego, by wstać z kanapy i zacząć ćwiczyć.

Ponadto Ania jest mamą i największym wsparciem dla swojego ukochanego męża. Razem z Robertem poleciała nawet na mundial do Kataru, gzie na trybunach trzyma kciuki za sukcesy męża. Tam nie umknęła uwadze prasy, a jeden z portali pokusił się o ranking najseksowniejszych WAGs tej sportowej imprezy.

Ranking najseksowniejszych WAGs mundialu w Katarze. Która jest Anna Lewandowska?

Partnerki i żony piłkarzy określane są mianem WAGs. Chociaż wśród Polek najbardziej znana jest Anna Lewandowska, to pozostali reprezentanci również mogą się pochwalić pięknymi drugimi połówkami. Portal Total Sport postanowił zrobić ranking najseksowniejszych WAGs całego mundialu. Pod uwagę wzięto partnerki wszystkich piłkarzy, którzy przyjechali do Kataru walczyć o zwycięstwo. Jak wpadała Ania Lewandowska na tle koleżanek?

Nie od dzisiaj wiadomo, że ukochane piłkarzy są tak samo popularne jak zawodnicy. Prasa mocno interesuje się tym jak wyglądają i czym się zajmują. Przy okazji mistrzostw świata stworzono listę, w której oceniona została uroda WAGS. Oto jak wyglądają wyniki:

1. Alice Campello – żona Alvaro Moraty (Hiszpania)

2. Georgina Rodriguez – dziewczyna Cristiano Ronaldo (Portugalia)

3. Annie Kilner – dziewczyna Kylego Walkera (Anglia)

4. Oriana Sabatini – dziewczyna Paulo Dybali (Argentyna)

5. Leah Monroe – dziewczyna Tammyego Abrahama (Anglia)

6. Antonella Roccuzzo – żona Lionela Messiego (Argentyna)

7. Edurne – dziewczyna Davida De Gea (Hiszpania)

8.Bruna Marquezine – dziewczyna Neymara (Brazylia)

9.Perrie Edwards – dziewczyna Alexa Oxlade-Chamberlaina (Anglia)

10. Pilar Rubio – żona Sergio Ramosa (Hiszpania)

11. Anna Lewandowska – żona Roberta Lewandowskiego (Polska)

Ania uplasowała się tuż za pierwszą dziesiątką, czyli w ścisłej czołówce. Nic dziwnego, bo wypada świetnie na tle pozostałych WAGs. Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.


Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Pilar Rubio -żona Sergio Ramosa

Pilar Rubio -żona Sergio Ramosa

Perrie Edwards - dziewczyna Alexa Oxlade-Chamberlaina

Perrie Edwards - dziewczyna Alexa Oxlade-Chamberlaina

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×