Były na samym szczycie, kochał je show-biznes, a dziś? Gwiazdy, które zniknęły z dnia na dzień. Jak teraz wygląda ich życie?

Gwiazdy, które zniknęły z show-biznesu

Gwiazdy, które zniknęły z show-biznesu

Kiedyś robili spektakularną karierę w polskim show-biznesie, dziś wolą życie z dala od blasku fleszy. Renata Gabryjelska, Aleksandra Woźniak, Rudi Schuberth... Kto jeszcze postanowił usunąć się w cień, chociaż był u szczytu popularności?

Niektóre gwiazdy jeszcze jakiś czas temu cieszyły się sławą i rozpoznawalnością. Były na szczycie, grały koncerty, występowały w hitowych produkcjach, a dziś? Z różnych powodów postanowiły jednak zrezygnować z blasku fleszy. Oto zestawienie 10 sław, które zaszyły się w cień.

Natalia Lesz

Natalia Lesz kiedyś

Natalia Lesz kiedyś

Natalia Lesz - jesienna ramówka TVP 2019

Natalia Lesz obecnie

Natalia Lesz zdobyła popularność w 2008 roku, wydając debiutancki album, który zatytułowała swoim imieniem i nazwiskiem. Wokalistka pracowała nad albumem w Los Angeles, a utwór promujący krążek Power of Attraction stał się hitem nie tylko w Polsce, ale również w USA. Natalia wystąpiła w ósmej edycji Tańca z Gwiazdami i dotarła aż do finału. Widzowie mogą kojarzyć ją również z roli Ingi w serialu Tancerze. W 2014 roku Natalia Lesz urodziła córkę i od tej pory postanowiła w pełni poświęcić się macierzyństwu, z dala od błysku fleszy. Chociaż dziecko jest dla niej całym światem, to gwiazda nie zapomina o swoich fanach i powoli wraca do pracy w branży. Niedawno nagrała piosenkę do filmu Gierek i wydała singiel Wiosną, który trafił na listy przebojów w kilku rozgłośniach radiowych.

Elżbieta Zającówna

Elżbieta Zającówna w młodości

Elżbieta Zającówna w młodości

Elżbieta Zającówna obecnie

Elżbieta Zającówna zasłynęła niebanalną urodą i talentem komediowym na początku lat 80. Gwiazda zagrała w kultowych filmach Vabank, Seksmisja, czy Vabank II, czyli riposta. W 1995 roku zagrała w serialu Matki, żony i kochanki, który odniósł wówczas ogromny sukces. W następnych latach gwiazda skupiła się na pracy w dużej fundacji, a także na wychowywaniu córki Gabrieli. Elżbieta Zającówna zniknęła z show-biznesu, konsekwentnie unikając pojawiania się na salonach i lansowania na ściankach.

Michał Sieczkowski

Michał Sieczkowski w serialu Plebania

Michał Sieczkowski kiedyś

Michał Sieczkowski

Michał Sieczkowski obecnie

Michał Sieczkowski zyskał popularność postacią Mateusza w serialu Plebania. Aktor zagrał również kilka epizodycznych ról, między innymi w Zemście w reżyserii Andrzeja Wajdy z 2002 roku, filmie Chopin. Pragnienie miłości Jerzego Antczaka, czy Stara baśń. Kiedy słońce było Bogiem, który trafił na ekrany w 2003 roku. W 2009 roku aktor dokonał coming out’u na łamach magazynu Replika, po czym wycofał się z polskiego show-biznesu i przeprowadził się do Czech, gdzie związał się z reżyserem Lukášem Trpišovským.

Steffen Möller

Steffen Möller

Steffen Möller kiedyś

Stefan Möller

Steffen Möller obecnie

Steffen Möller polskiej publiczności dał się poznać dzięki udziałowi w popularnym programie emitowanym przez stację TVP2 w latach 2003-2008 – Europa da się lubić. Można go było także oglądać w serialu M jak miłość, w którym wcielił się w ukochanego postaci granej przez Joannę Koroniewską. Aktor zrezygnował jednak z kariery medialnej i  zniknął z show-biznesu. Obecnie Steffen Möller spełnia się w roli artysty kabaretowego.

Dominika Zasiewska

Dominika Zasiewska

Dominika Zasiewska kiedyś

 

Dominika Zasiewska udostępniła screeny wiadomości wysłanych do Koterskiego. W przeszłości bardzo mu pomogła, teraz oczekuje zapłaty

Dominika Zasiewska obecnie

Dominika Zasiewska, którą widzowie z pewnością kojarzą jako Wodziankę w show Kuby Wojewódzkiego, zniknęła z show-biznesu za sprawą macierzyństwa. Po narodzinach swojego pierwszego dziecka celebrytka całkowicie zrezygnowała z brylowania na ściankach, zamieniając blask fleszy na opiekę nad swoim potomkiem.

Renata Gabryjelska

Renata Gabryjelska

Renata Gabryjelska kiedyś

Renata Gabryjelska

Renata Gabryjelska obecnie

Renata Gabryjelska w latach 90. cieszyła się ogromną popularnością jako modelka. Widzowie mogli również podziwiać jej talent aktorski w serialu Złotopolscy, w którym wcieliła się w rolę Ewy Kowalskiej. Gabryjelska może się pochwalić również tytułem I wicemiss Polonia z 1993 roku. Rok później podpisała kontrakt z paryską agencją modelek Metropolitan. Modelka znalazła się także na okładce Playboya w 1990 i 2002 roku. W pewnym momencie całkowicie wycofała się z show-biznesu. Skończyła szkołę filmową i zajmuje się reżyserią.

Rudi Schuberth

Rudi Schuberth

Rudi Schuberth kiedyś

Rudi Schuberth

Rudi Schuberth obecnie

Rudi Schuberth zdobył ogromną sympatię wśród widzów jako prowadzący program Śpiewające fortepiany. Był również jednym z jurorów w muzycznym show Jak Oni Śpiewają. Piosenkarz i kompozytor postanowił jednak usunąć się z show-biznesu i od prawie 20 lat mieszka z rodziną na Kaszubach. Ulubieniec telewidzów osiedlił się w malowniczym Folwarku Otnoga, położonym 50 kilometrów od Łeby.

Aleksandra Woźniak

 

Aleksandra Woźniak

Aleksandra Woźniak kiedyś

Aleksandra Woźniak - Dwa Brzegi

Aleksandra Woźniak obecnie

Aleksandra Woźniak to aktorka, której największą rozpoznawalność przyniosła postać Kasi w serialu 13 posterunek. Gwiazda ma na swoim koncie również role w wielu innych produkcjach, takich jak Klan, Złotopolscy, Droga do Raju, czy Plebania. Woźniak zrezygnowała jednak z pracy na planach filmowych. Od 2019 roku prowadzi własny gabinet terapeutyczny, a w 2020 roku poinformowała oficjalnie o zakończeniu kariery aktorskiej.

Michał Juszczakiewicz

Michał Juszczakiewicz

Michał Juszczakiewicz kiedyś

Michał Juszczakiewicz

Michał Juszczakiewicz obecnie

 

Michał Juszczakiewicz dał poznać się widzom jako prowadzący popularnego w latach 90. programu Od przedszkola do Opola. Przez wiele lat pojawiał się również na ekranie, grając w produkcjach takich jak Miś, Człowiek z żelaza, Matka Królów, Triumf Ducha czy Gorączka. Juszczakiewicz jest również reżyserem i producentem filmów dokumentalnych. Choć gwiazdor był jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w Telewizji Polskiej, ostatecznie zrezygnował z kariery w show-biznesie, skupiając się na reżyserii oraz swojej wielkiej pasji – astronomii.

Weronika Marczuk

Weronika Marczuk, 2000 rok

Weronika Marczuk kiedyś

Weronika Marczuk - 6. odcinek Tańca z Gwiazdami 2019

Weronika Marczuk – 6. odcinek Tańca z Gwiazdami 2019

Weronika Marczuk jeszcze kilkanaście lat temu była jedną z najpopularniejszych polskich celebrytek. Gwiazda zasiadała między innymi w fotelu jurorskim programu You Can Dance, wzięła również udział w Tańcu z gwiazdami w parze z Rafałem Maserakiem. Dużą popularność przyniosło jej również trwające 12 lat małżeństwo ze znanym polskim aktorem – Cezarym Pazurą. Obecnie Weronika Marczuk stroni od blasku fleszy i zajmuje się branżą całkowicie niezwiązaną z show-biznesem – pracuje w polsko-ukraińskiej izbie gospodarczej. Ostatnio pojawia się w roli gościni w formatach, w których wypowiada się na temat późnego macierzyństwa – w wieku 49 lat urodziła córkę Anię.


Komentarze

 • GośćDrops pisze:

  Czemu kasujecie komentarze! ?

 • Gośćdrops pisze:

  A kto umarl ten niezyje! Jestes na szczycie I Spadasz na dno! Tak jest w show businesie! Trzeba umiec ze sceny zejść! Niepokonanyn! Ale powiedzcie to Rodowicz,I innym starym raszplom! Vo nie chca ustalić miejsca! Mlodym! Nie nachapia sie tego !szmalu! Zenada!

 • Zenek Rozenek pisze:

  Część zasługiwała na zapomnienie (LeszCz, Zasiewska), część nie (m.in. Rudi, Michał, Renia i Steffen)… ale 1 jest pewne: w show-biznesie, tak jak w zwykłym biznesie, nie ma miejsca na sentymenty! 😛

 • Gość BABCIA pisze:

  Mam nadzieję że niedługo do tych nazwisk dołączy Rozenek.

 • Gość pisze:

  Zdrowi jak inni trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc niepokonanym z 00 na koncie a nie z kakałem na twarzy wiadomy z niewiadomą daje złoto muszkieter i dwórka ha ha i to tyle

 • Starsza pani pisze:

  Z żenadą przeczytałam „artykuł”
  Co to miało być? Stos merytorycznych błędów okraszonych przez kwiatki typu „gościni”

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×