”Randka z Maślakiem”: Rafał Maślak zdradza sekrety swojego programu

Randka z Maślakiem

Już niedługo na szklanym ekranie pojawi się nowy program. ”Randka z Maślakiem” premiera już 24 marca (wtorek) o godzinie 22.00, każdy kolejny odcinek o tej samej porze w Polsat Cafe.

Zobacz: Dziewczyna Rafała Maślaka nie ma powodów do zazdrości?

Rafał Maślak przyznał, że sam wyszedł z inicjatywą poprowadzenia tego programu, ale wcześniej sam dostawał liczne propozycje:

Obiecałem Wam, że będę walczył z głupotą i słowa dotrzymuję. Dostałem propozycje prowadzenia programu szołbiznesowe, w którym robiłbym relacje z czerwonego dywanu. Wysokie wynagrodzenie, najlepsze pasmo oglądalności i….. odmówiłem. Musiałbym się do tego zmuszać, relacjonując kto z kim, w czym, za ile i po co i kto zastosował dietę zmieniającą rysy twarzy To nie mój świat – zapewnia Rafał.

”Randka z Maślakiem” będzie inna. To program, który zmieni życie uczestniczek.

W erze komercyjnych programów, w których liczy się goły tyłek i kto się z kim za przeproszeniem ,,bzyknie”, mój program jest trochę archaiczny. Nie będzie tam szpachlowania, wyrywania ,,gąsek”, czy momentów w ,,bzykalni”. Jeśli się tego spodziewacie, to od razu przełączcie się na inną stację – napisał Mister Polski na swoim Facebooku.

Randka z Maślakiem

Rafał Maślak


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×